Arash Ashoorinia's Photography

November 19, 2006

Mansour Osanlou & Ebrahim Madadi -  منصور اسانلو و ابراهیم مددی
Mansour Osanlou & Ebrahim madadi


Category Archive

خبر فوری!
منصور اسانلو دستگیر شد.

صبح امروز، یک شنبه، 28 آبان ماه 85، منصور اسانلو، رئیس هیات مدیره ی سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس رانی تهران، به همراه ابراهیم مددی، نایب رئیس سندیکا ، در تقاطع خیابان های فرجام و رشید، در حوالی میدان رسالت، مورد ضرب و شتم قرار گرفت و پس از شلیک تیر هوایی توسط افراد لباس شخصی، بازداشت شد.
اسانلو که به تازگی پس از ماه ها تحمل حبس انفرادی به خانه بازگشته بود، پیش از حبس ، چندین بار در دفتر سندیکا ، مورد ضرب و شتم قرار گرفته که منجر به بریده شدن زبانش گردیده بود.


عکس:
سمت چپ منصور اسانلو و سمت راست ابراهیم مددی

Mansour Osanlou, president of Tehran’s bus drivers syndicate, was arrested this morning in the streets of Tehran, near Resalat Square, following some shootings by undercover agents. Osalnlou, who was recently released from months of solitary confinement, has been attacked and beaten several times in the syndicate’s office, which ended up having his tongue being cut. Ebrahim Madadi, the vice president of the syndicate, and Osanlou were both beaten by the undercover agents today.


نظرات
+

ای داد بیداد! من فکر کردم بعد از واگذاری ِ شرکت واحد به بخش ِ خصوصی ِ شخصی (همون 4 تا شرکت) دیگه قضیه تموم شده س ... ولی انگار نخیر ... این قصه سر دراز دارد ...

نوشته شده توسط Lord در November 19, 2006 11:25 AM
+

پس ایشون مجددا دچار مهرورزی شدند!

نوشته شده توسط حمیدرضا در November 19, 2006 02:33 PM
+

خبر بدی بود! یه نکته ای قصد جسارت ندارم ، تقاطع فرجام و رشید خیلی خیلی از حوالی میدان رسالت دورتره! بهتر بود می گفتید خیابان رشیدِ تهرانپارس! باز هم عذرخواهی می کنم قصدم لوث کردنِ خبر نبود! ممنون

نوشته شده توسط مونا در November 19, 2006 03:14 PM
+

بجای اینکه لاتای تهران پارس و جمع کنن میان اینا رو میگیرن.
جالبه!

نوشته شده توسط پوریا در November 19, 2006 07:29 PM
+

اقتدار یعنی همین دیگه! واقعن تبریک می گم به اونایی که از آمریکا هم نمی ترسن!!!

نوشته شده توسط فرهاد در November 19, 2006 07:37 PM
+

engar haghighatan kamar be naboodi sarzamin iran va hame farzandan rastin va mihan doost an basteand

نوشته شده توسط raana در November 20, 2006 05:03 AM
+

منصور اوصانلو که در سابق عضو فعال حزب توده بوده است نمی تواند عنصر موثری محسوب گردد.چند نفر رو هم از این راننده ها رو دور خودش جمع کرده و با اقداماتی که کرده اون ها رو هم از زندگی انداخته .
آیا واقعا سندیکای اتوبوس رانی چقدر توان دارد؟
بازداشت این فعالین احتمالا بدلیل نزدیکی انتخابات شورا ها صورت گرفته .بعدش هم آزاد می شو ند.حاکمیت که این جور افراد رو رها نمی کنه بالاخره کنترل می کنه چند روز بازداشت می کنه چند روز دیگره آزاد می کنه برای یک آدم سیاسی رادیکال این دستگیری ها و آزاد شدن ها طبیعی است.

نوشته شده توسط رسواگر در November 20, 2006 08:15 AM
+

خوب گیرم که منصور اصانلو عضو حزب توده بوده باشد. شما هم که با این رسواگر یتان ثابت کردید که خنثی نیستید یعنی دمتان به جایی وصل است. پس این به آن در. در ثانی پس روشن بگوئید در جامعه مردمسالاری اسلامی شما اعتقاد داشتن به اعقاید دیگری به جز همانی که از ما بهتران دستور میدهند جرم حساب میشود. در آخر باید بگویم همانطور که افکار توتالتاریسمی حزب توده و کمونیستهای روسی و چینی برای جامعه ما سم بوده و است، افکار توتالیتاریسمی اسلامی شما که با تزویر و ریا مذهبی آغشته گشته هم سم مهلکی برای جامعه ایران است و باید کوشید تا هردو را بی اثر کرد. راستی ضرب المثلی قدیمی میگوید دیگ به دیگ میگه :روت سیاه.

نوشته شده توسط موناهیتا در November 20, 2006 01:22 PM
+

اولا عضویت در حزب توده در دوران پهلوی هم جرم بود پس جرم بودن وابستگی یک شخص به یک حزب ربطی به اعتقادات یا نوع حاکمیت ندارد در صورتی که حاکمیت احساس کند فعالیت یک حزب در راستای براندازی حاکمیت می باشد آن حزب را غیر قانونی و فعالیت در آن را جرم محسوب می کند
دوما یک نظام سیاسی در جهان حاضر را برای من مثال بزنید که فاقد افکار توتالیتاریستی است.ظاهرا به زعم شما نظام های سیاسی مبتنی بر اصول لائیسیته از چنین مشخصه ای مبری هستند.
در ضمن قصد من به چالش کشیدن روشها بود
متأسفانه همه چیز را یاسفید می بینیم یا سیاه

نوشته شده توسط رسواگر در November 20, 2006 05:08 PM
+

آها ! با این منطق شما پس جرم بودن حماس و همه نیروهای برانداز در اسرائیل و تروریست خواندن آنها از سوی دولت اسرائیل و اینکه خوب اسرائیل برای دفاع خود دست به اسلحه میبرد و.... همه برحق است . راستی از کی تا بحال رژیم گذشته در ممنوعیت و قلع و قمع کردن مخالفان محق دانسته میشود؟ پس یعنی رژیم پهلوی حق داشت خمینی را به عراق تبعید کرد؟ ببینید شما الفبای جرم و قانون را نمیدانید و هر فعالیت مدنی هر شهروندی را که بر وفق خدایگان قدرت خوش نیاید را هم جرم و تلاشی در امر براندازی و... به حساب میآورید. خوب من دیگر چه میتوانم بگویم جز آنکه ناله سردهم که متأسفم برای شما و مردم سرزمینم؟

نوشته شده توسط موناهیتا در November 20, 2006 05:22 PM
+

کلمه ی قصارک! : دوما یک نظام سیاسی در جهان حاضر را برای من مثال بزنید که فاقد افکار توتالیتاریستی است!

من به چاله ش می کشم بعد چالش می کنم و همه چیز رو سفید می بینم ... درود بر توتالیتر! فن آوری جدید و مسئول محترم غنی سازی آن!

نوشته شده توسط فرهاد در November 20, 2006 07:55 PM
+

ما داریم کجا زندگی میکنیم ؟
به این سوال جواب دادن کار حضرت فیله !

نوشته شده توسط اثر انگشت در November 21, 2006 03:36 AM
+

جرم شناختن یک عمل توسط یک نظام سیاسی ارتباطی با محق بودن یا نبودن آن ندارد حتی یک فعل جرم شناخته می شود و در عین حال در نظر همه خارج از معیار عدالت می باشد.
اعتراض من معطوف به نگاه ویژه ای است که شما به مسائل دارید . شما همه چیز را با معیار
ضد مذهبی می سنجید در صورتی که هیچ ارتباطی بین مذهب و حتی نوع نظام سیاسی مبتنی بر مذهب با مجرم شناختن یک گروه شاید نباشد.
من تمام حرفم اینست که شما حداقل برای تقویت پایه مفاهمه روابط مفاهیم را با حوزه عینی آن به طور روشن و حقیقی تنظیم کنید.

همانگونه که خدایگان قدرت نمی توانند هر عملی که خوشایندشان باشد جرم تلقی کنند خدایگان اندیشه نیز نمی توانند مفاهیم را خارج از حیطه و حوزه عینی آن مطرح کنند.
بازهم تأکید می کنند نقد من نسبت به اوصانلو
و فعالیت این نوع از فعالین معطوف به نقد
روش هاست . و اساسا کسی نمی تواند نسبت به وابستگی فرد به یک حزب یا جریان، و یا هر چیز دیگری که در حوزه تصمیم گیری شخصی قرار دارد اعتراضی داشته باشد . اما چرا ما نتوانیم روش یک فرد را در مبارزه فارغ از
جبهه گیری های معمول نقد کنیم.چه این فرد در فعالیت سیاسی خود به زعم کسی رویکردحق طلبانه دارد یا اینکه نا آگاهانه در دایر مدار قدرت ابزار تنظیم کنترل امنیتی می شود.

نوشته شده توسط رسواگر در November 21, 2006 08:27 AM
+

ببين جناب رسواگر ممكنه لطفا" بخوابي ...چون لحاف داره يخ ميكنه!!!!

نوشته شده توسط فرزاد در November 21, 2006 09:45 AM
+

رس واگری! و انتقاد از یه فرد وقتی خوبس! که طرف تو زندان تحت شکنجه ی خدایگان شلاق است!
در پاسخ به خانم یا آقای اثر انگشت، به عنوان حضرت فیل می گم که ما در جنگلی از افراد جاهل و یا عالم نمای متظاهر و رسواگر زندگی می کنیم

نوشته شده توسط حضرت فیل در November 21, 2006 10:32 AM
+

be nazare man rosvagarmanteghi gofte chera ma taghate enteghad ra nadarim garche man az osanloo hemayat mi konam

نوشته شده توسط sara در November 21, 2006 01:16 PM
+

روز از نو و روزی از نو

نوشته شده توسط گشین در November 21, 2006 06:49 PM
+

خانم سارا
مثل اینکه شما فهمیدین این سرکار رسواگر چی گفته ... ما که چند بار خوندیم هیچی نفهمیدیم ... اگه به زبان فارسی توضیح بدی انتقادش چی بوده، من قول می دم، تحمل کنم!

نوشته شده توسط یه راننده اتوبوس در November 22, 2006 12:56 AM
+

؟؟؟؟ آی رسواگر، آی کاکل به سر! ما را که رسوا کردی! یکبار دیگر سه کامنتی را که گذاشته ای بخوان و ببین خودت فهمیدی چی گفته ای؟ غلط نکنم باید فارغ التحصیل دانشگاه امام حسین(ع) یا مالک اشتر باشی. به قول فرزاد قبل از اینکه لحاف بیش از این یخ کنه برو بخواب شاید اعصابت آرام بگیرد و فردا بهتر و روشن تر قضایا را ببینی و درک کنی.

نوشته شده توسط موناهیتا در November 22, 2006 01:15 AM
+

دنیا داره به حماقت رو میاره. احمدی نژاد خودش گفت تو سخنرانیش. فکر کنم این رسواگر شاگرد استاد احمدی نژاد بوده نه؟

نوشته شده توسط شوفر در November 22, 2006 03:57 AM
+

جناب حاج آقا رسواگر!
به نظر من بهتره اول اسمتو به رسوا تغییر بدی، چون هم حکومت مذهبی و مهرورزت و هم رهبر و رئیس جمهورش تو دنیا رسوا هستند؛ ثانیا منطق بسیار بالا و غیرقابل درک جنابعالی به درد حوزه میخوره، نه اینجا و ما دانشگاهیان بی سواد و بی منطق و نفهم!!
آره بابا جون، مامان فدات بشه، برو بگیر بخواب، خواب میمونی مدرسه ات دیر میشه!!
به سارا هم باید بگم که انتقاد خوبه و نقدپذیری هم والامقام تر از نقد! اما یک نقد منطقی! چرا که اساسا بحث بر سر این نیست که چرا اصانلو کمونیست بوده یا نه و اینکه کمونیست بد هست یا خوب، بلکه بحث بر سر این است که چرا دستگیری؟ چرا زندان؟ چرا شکنجه؟ حکومتی که به خودش اجازه میده همه جای دنیا، از هولوکاست گرفته تا صهیونیسم را به چالش بکشه، چرا طاقت نقد و اعتراض یک شهروند ساده خودش را سوای از وابستگی حزبی اون نداره؟

نوشته شده توسط آزادی در November 22, 2006 07:29 AM
+

اي آزادي
تورابه فراموشي سپرده ام
آن گونه كه بيابان درياراازيادبرده است
وخاكستر"بهاروبرگ وپرنده را
تنهانامت به غريزه اي غريب چون باددرنيزار وباران درمرداب
دوردست ذهنم را مي آشوبد
تصويرت كبودي كمرنگ ساحلي است
كه درابروآب وافق گم شده است
ومن آفريدهء ناگزير در سياره اي مجروح كه اهريمني ماندگار خاكش رابه رنج درآميخت
وخدائي رهگزر ازسردلتنگي درآن شادي آفريد
هزاران بار آغشته به خون زاده شدم
وآلوده به خاك درغارهاي تنهائي ناپديد شدم
ودراين گردش بي سامان تورادربسيارقصه ها نوشته ام
وبربسياركتيبه ها كنده ام وشبهاي بلندزمين را به نشانهءحضورت
به قله ها آتش افروختم
وكاروانها راازسراب وسپيده دم خبردادم
اينك انبوه آدمهاي كوچك زمين راانباشته اند
وبوي منقرض عشق شامهءجهان رامي آزارد
ومن باقامتم به بلنداي بيستون قرنهاست سربه زانو نشسته ام
وازچشمانم رودخانه اي جاريست كه دانه هاي آخرين را به جزايرمتروك مي برد
وتوچون تصويرجنگل درانديشهءببري دربند مرابه خويش مي خواني
اي رازهمهءزادن ها ورويش ها
عمراسارتم چنان به درازاكشيده است
كه زنجيرهاهمه زنگاربسته اند
وتو بازادنم مي ميري وبامردنم زاده مي شوي
چون طلوع وغروب دردوسوي جهان
من درآستان غروبم
ازشانهءسروها طلوع كن
پيش ازآنكه
دوباره زاده شوم
اي آزادي.
احمدحيدربيگي

نوشته شده توسط فرزاد در November 22, 2006 01:45 PM
+

jenabe aghaye rosvagar, vaghean bayad az harfaat khejalat bekeshi. shoma be man begoo alan too saale 2006 chand ta hokoomat too donya hast ke montaghedine khodesho dastgir, shekanje va zendani kone?! bebinam fahm va darke shoma az democracy chie!? man alan hodoodan nesfe omram ro dar danmark separi kardam va delam mikhast amsaale to ye zarre baaz bin tar boodand va masalan ettelaati az hokoomate in mamlekat dashtand. zamani ke nokhostvazire inja entekhabat ro bord, mokhalefaash ye satl range ghermez khali kardan roo saresh, tohkmemorgh va ashghal behesh part mikardan.. oona dastgir shodan va do rooz badesh azad shodan. harrooz too rooznameha va nashriat dah ha maghaale aleihe nokhostvazir neveshte mishe va mokhalefaash harcheghadr mikhaan azash enteghaad mikonan! ishoon ham kheili herfeyi be montaghedinesh javab mide va gaahi oghat dar tv baa montaghedinesh duel anjam mide! aya shoma hamchin chizi too iran mibini?! jaaleb injaast, ke tanhaa kasaani ke too danmark baa khoshoonat va tahdid mokhalefineshoono morede enteghad gharar midan, mosalmoonaye efraati hastan ke hokoomate morede idealeshoon hokoomatie chon jomhoorie eslami! democracy moteassefane too khoone amsaale shoma nemire! va in mossalamme. azizaani mesle osaanloo ke tarafdaare irani azaad hastan dastgir mishan chon age ye roozi iran azad beshe, aghaayoon dige nemitoonan be in ghashangi mamlekato bechaapan. va jaaleb injast ke amsaali mesle to rosvagar ke yek mahsoole movafaghe in regime hasti va maghzet kaamel shosteshoo dade shode, na alaan chizi giret miad na dar ayande! be omide roozi ke too mamlekaate azize maa hich kasi be khatere aghaayedesh shekanje va zendooni nashe. CHO IRAN MABASHAD TANE MAN NABAD

نوشته شده توسط salar در November 22, 2006 03:50 PM
+

فکر نمی کردم نقد روش مبارزه یک فرد و یا یک گروه سوخته که متناظر بر تاکتیک های عملی آن فرد و گروه می باشد تا این حد دوستان را عصبانی کرده باشد متأسفانه و سوکمندانه باید بگویم همه کسانی که متعاقب کامنت من مطلبی انتقادی نسبت به نقد های من نوشته اند تنها به عبارت های جلف و فحش هائی که تنها خودشان معنی آن را می دانند بسنده کرده اند کدامیک از شما واقعا جواب من را در چهارچوب منطق پاسخ گفته است. یا از لحاف حرف زده اید یا مرا متهم کرده اید که در دانشگاه های سپاه تحصیل کرده ام یا مغزم را شستشو داده اند یا چه و چه
آن آقای دانمارک نشین هم که مبهوت دموکراسی دانمارک شده است فکر می کند دانمارکی که حتی دیگر در ایران مردم حتی حاضر نستند اسمش را ببرند در قلل رفیع دموکراسی قرار دارد.

من نگفتم حکومت حق داشته یا نداشته که اوصانلو را دستگیر کند من گفتم فعالیت این افراد در ایران اینقدر ضعیف بوده که اساسا مشکلی برای حکومت محسوب نمی شوند
چنین افرادی تنها ابزار کنترل امنیت در ایران قرار گرفته اند .
شما ظاهرا با فضای ایران آشنا نیستید .
من وقتی از حزب توده حرف می زنم و از وابستگی یک فرد در گذشته انتقاد می کنم بدلیل اینست که حزب توده ابزار بیگانگان برای تسلط در کشور بوده است .
به گفته جهانبگلو آمریکائی ها می خواهند با استفاده از جنبش های چپ گرا در کشور به سبک و سیاق انقلاب های صورت گرفته در اروپای شرقی پروژه براندازی را در ایران عملیاتی کنند . امروزه بسیار ی از عناصر فعال را که در سابق بشدت مشی لیبرالی داشتند به گرایشات نئو کمونیستی روی آورده اند
این عناصر همگی از یک طرف ابزار بیگانه برای انجام براندازی در کشور هستند و از سوی دیگر
به مثابه ویروس های ضعیف شده ای هستند که عمل واکسیناسیون را برای جمهوری اسلامی انجام می دهند.
من را به هر چیزی که می توانید متهم کنید اما کمی هم در مورد واقعیت های جامعه ایران و قدرت سیاسی ایران مطالعه کنید.
بنظر من فعالیت های این عناصر بجز وارد کردن ضربه به جنبش های اصلاح گرایانه در ایران هیچ ثمره ای ندارد
و سوکمندانه تر اینکه بسیار ی از این دست فعالین تنها برای بدست آوردن موقعیت های خاص در خارج کشور مثل بورس تحصیلی و یا بدست آوردن کرسی استادی در دانشگاه های بزرگ و یا از این قبیل فرصت ها فعالیت می کنند
من شما را به مطالعه گفتگوی جهانبگلو با ایسنا در زمان آزادیش فرا می خوانم شاید کمی فضای واقعی دستتان بیاید
این حرف هائی هم که از شکنجه و نمی دانم زنجیر و خون و از این قبیل حر ف ها را هم به کسی بزنید که از زندان اوین خبر نداشته باشد.
خودمان را گول نزنیم.

نوشته شده توسط رسواگر در November 22, 2006 05:25 PM
+

فکر نمی کردم نقد روش مبارزه یک فرد و یا یک گروه سوخته که متناظر بر تاکتیک های عملی آن فرد و گروه می باشد تا این حد دوستان را عصبانی کرده باشد متأسفانه و سوکمندانه باید بگویم همه کسانی که متعاقب کامنت من مطلبی انتقادی نسبت به نقد های من نوشته اند تنها به عبارت های جلف و فحش هائی که تنها خودشان معنی آن را می دانند بسنده کرده اند کدامیک از شما واقعا جواب من را در چهارچوب منطق پاسخ گفته است. یا از لحاف حرف زده اید یا مرا متهم کرده اید که در دانشگاه های سپاه تحصیل کرده ام یا مغزم را شستشو داده اند یا چه و چه
آن آقای دانمارک نشین هم که مبهوت دموکراسی دانمارک شده است فکر می کند دانمارکی که حتی دیگر در ایران مردم حتی حاضر نستند اسمش را ببرند در قلل رفیع دموکراسی قرار دارد.غافل از اینکه حکومتش در بست در اختیار صهیونیست هاست و از در حال اجرا کردن برنامه های صهیونیست است.
شما در خصوص وقایع سفارت دانمارک در ایران چه می دانید آیا می دانید گالن های بنزین در زیر زمین سفارت جمع کرده بودند و بسیار ی از چیز های دیگر که سفارت منهم شود و ایران را متهم کنند .فکر می کنید جریحه دار کردن احساسات یک میلیارد مسلمان توسط همین روزنامه ها با استفاده از دموکراسی آنچنانیش
محصول چیست. در مورد دانمارک حاضر ساعت ها با شما بحث کنم .پس از دموکراسی دانمارک برای من سخن نگوئید . ببینید مردم با شیرینی دانمارکی چه کردند دانمارک منفور ایرانی ها و دنیای اسلام گشته است. آنهم تنها به خاطر دموکراسیی که شما دارید از آن سخن می گوئید. برای صیانت از دموکراسی و آزادی باید ملزومات آن را رعایت کنیم .

من نگفتم حکومت حق داشته یا نداشته که اوصانلو را دستگیر کند من گفتم فعالیت این افراد در ایران اینقدر ضعیف بوده که اساسا مشکلی برای حکومت محسوب نمی شوند
چنین افرادی تنها ابزار کنترل امنیت در ایران قرار گرفته اند .
شما ظاهرا با فضای ایران آشنا نیستید .
من وقتی از حزب توده حرف می زنم و از وابستگی یک فرد در گذشته انتقاد می کنم بدلیل اینست که حزب توده ابزار بیگانگان برای تسلط در کشور بوده است .
به گفته جهانبگلو آمریکائی ها می خواهند با استفاده از جنبش های چپ گرا در کشور به سبک و سیاق انقلاب های صورت گرفته در اروپای شرقی پروژه براندازی را در ایران عملیاتی کنند . امروزه بسیار ی از عناصر فعال را که در سابق بشدت مشی لیبرالی داشتند به گرایشات نئو کمونیستی روی آورده اند
این عناصر همگی از یک طرف ابزار بیگانه برای انجام براندازی در کشور هستند و از سوی دیگر
به مثابه ویروس های ضعیف شده ای هستند که عمل واکسیناسیون را برای جمهوری اسلامی انجام می دهند.
من را به هر چیزی که می توانید متهم کنید اما کمی هم در مورد واقعیت های جامعه ایران و قدرت سیاسی ایران مطالعه کنید.
بنظر من فعالیت های این عناصر بجز وارد کردن ضربه به جنبش های اصلاح گرایانه در ایران هیچ ثمره ای ندارد
و سوکمندانه تر اینکه بسیار ی از این دست فعالین تنها برای بدست آوردن موقعیت های خاص در خارج کشور مثل بورس تحصیلی و یا بدست آوردن کرسی استادی در دانشگاه های بزرگ و یا از این قبیل فرصت ها فعالیت می کنند
من شما را به مطالعه گفتگوی جهانبگلو با ایسنا در زمان آزادیش فرا می خوانم شاید کمی فضای واقعی دستتان بیاید
این حرف هائی هم که از شکنجه و نمی دانم زنجیر و خون و از این قبیل حر ف ها را هم به کسی بزنید که از زندان اوین خبر نداشته باشد.
خودمان را گول نزنیم.

نوشته شده توسط رسواگر در November 22, 2006 05:34 PM
+

رس وا گر عزیزم
1- آخه کسی که پس از ربایش رئیس یک سندیکا که طبق قانون آزاد شده، و در حال حاضر در بند مخصوص اوین هست که طبق گفته ی خودت از وضعیت اونجا مطلعی (به دم خروس توجه کنید!) و آخرین نمونه اش اکبر محمدی بود، شروع به انتقاد آبکی از یک اسیر محروم از دفاع می کنه، فکر می کنی آدم جالبی باشه ... خدایگان شلاق حالشون خوبه؟
2- عجب سفارت دانمارک توطئه ای کرده بود وقتی می دونست یه عده آدم متمدن می خوان با کوکتل مولوتف بریزن اونجا و عربده ی غیرتمندانه سر بدن پس اونم آتش تهیه رو آماده کرده بود. حتا اگه چاخانهایی که تو بولتنها می خونی درست باشه، یه چیزی یادت بمونه، تا خر نباشه خر سواری هم نیست. راستی اسم شیرینی گل محمدی رو حکومت و دستگاه تبلیغی اش عوض کرد یا مردم؟ گوبلز رو می شناسی؟ زیاد دروغ های عوامفربیبانه ی دوستات رو جدی نگیر بالام جان!
3- بزرگترین جرم و گناه اصانلو، تشکیل سندیکای کارگری مستقله ... خودت هم خوب می دونی ... این همون کاریه که در آلمان نازی، ایتالیای موسولینی و مهم تر از همه شوروی سابق و بالاخص همه ی کشورهای استبدادی، دیکتاتوری و فاشیستی جرم سنگینیه ...
4- اصلاح طلبی توده گرا و ضد تشکل وجود خارجی نداره ... تمام درد و ترس شما اینه که مردم هویت گروهی، صنفی، انجمنی و خلاصه مدنی پیدا کنن و اونوقت وزن ناچیز شماها معلوم بشه ... آخ آخ اونوقت بیکار می شین و باید برین سراغ شغل اصلی تون! آره بابام جان!
5- حالا که از اوین خبر داری به خدایگان شلاق و اعدام سلام برسون و بگو تعداد خرها داره روز به روز کمتر بشه!
6- شیرینی گل محمدی دوست داری؟ :)

نوشته شده توسط حضرت فیل در November 22, 2006 08:24 PM
+

aghaye rosvagar mesle inke kheili az danmark bishtar ba ettela hast! oon jaryaane galonhaaye benzin vaghean dige mozhektarin chizi hast ke man shenidam. man khodam ba cheshmaaye khodam dar tv didam ke ye mosht basiji ke hatta be 100 nafar ham nemiresidand mesle divane ha az darodivare sefarate danmark bala miraftand va koktelmolokof be sooye sefarat part mikardand. darmorede rooznameye danmarki ham ke karikator az hazrate mohammad chaap karde bood, man alaagheyi nadaram ke ba shoma az oon mozoo bahs konam. vali mitoonam begam ke aksariyate maghaamhaye balaaye hokoomate in keshvar bi ehterami be payambare eslam ra kare zesht va gheire ghaabele ghabooli danestand vali hich kas entezar nadasht ke hamaan mosalmanane efratiyi ke shoma khoob bahashoon saro kar dari, mesle ensanhaaye bi tamadon va vahshi parchame danmark ro be atish bekeshan va marg bar danmark raa faryad bezanand.bedoone inke be in fekr konand ke hokoomate danmark hich dekhalati da hich rooznameyi nemikonad. tanhaa chizi ke dar in ja mamnoo ast, sokhanan va maghalaate nejadparasti ast. hamin danmarke 5 millioni be nim million mosalmane donya ke be khatere jang va goshnegi va moshkelaate digar be inja amadeand va harrooz MIAYAND panaah dade! shoma hichi darmorede in mamlekat nemidooni va vaghean dari harfaayi ke dar kanale IRIB zade misharo inja vaseye man migi. va dar morede shirini danmarki, oon dolate iran ast ke esm ro avaz karde. mardom, taa jaayi ke man midoonam, vaghti shirini ro mikhoran be mazash fekr mikonan, na be esmesh. va tanha dalili ke man danmark ro esm bordam in bood ke mikhastam be shoma begam ke dar keshvarhaayi ke hokoomate mardomsalari vojood darad, kasi be khatere aghaayede khod zendan nemishavad. man moteassefane farsim be khoobie shoma nist ke matne shomaro kamel befahmam vali mozoo ine ke aghaye osanloo, che tudeyi ya harchize dige, be khatere aghaayede khish dar dastgir shode. regimi ke vaghean ba ra'ye mardome khod be ghodrat reside bashe, hich dalili nadare ke mokhalefine khod ro sarkoob kone

نوشته شده توسط salar_dk در November 22, 2006 08:45 PM
+

استاد رسواگر!
آیا شما از سرنوشت پرونده جهانبگلو که حدود 6 ماه بازداشت موقت بود در همان بندی که زهرا کاظمی بود و به زعم شما خیلی خوب! است و آخر سر هم با وثیقه سنگین بیرون آمده و در وضعیت تعلیق مانده و اعترافاتی که یکضرب با خط کرایه زندان-خبرگزاری بیرون آمد، خودتان باور دارید؟
حمله به سفارتهای دیگر کشورهای اروپائی را نیز خودشان صورت دادند و اذعان می کنید که نیروهای انتظامی تان اینقدر بی عرضه هستند؟
آیا شما به خودتان می خواهید دروغ بگوئید یا به دیگران؟
فکر می کنید دیگران کودن هستند یا ... ؟
تناقضات ترسناکی در حرفهایتان هست که بوی قدرت سرکش و نابینائی می دهد.
اوین جای خوبی است؟
شما حالتان خوب است؟

نوشته شده توسط پینوکیو در November 23, 2006 02:22 AM
+

man kheyli khoshhalam ke in aghaye rosvagar khodesh rosva dare mishe chon ke bejoz sara jan hichkas harfash ro taiid nakard.
faghat mikham be aghaye rosvagar begam ke aghaye aziz agar ke oon aghaye be ghole to danmarki ya harkase dige mabhoote demokrasi dar denmark beshe kheyli behtar az inke ke zaboonesh ro tooye hokoomate diktatoriye iran az dast bede.
be omide roozi ke hich asari az goosfandaii mesle to nabashe.

نوشته شده توسط free man در November 23, 2006 02:49 AM
+

"کلمات داخل پرانتز سخنان گهربار حاجی رسوا هستند"

حاجی رسوای عزیز:
من علاقه چندانی به مباحثه با آدمهای بسیار پرمغزی مانند شما ندارم، چون سواد و حوصله من اجازه بحث با شما عالم فرهیخته را به من حقیر نمیده! ولی شما اونقدر ضعیف از حکومتتون و عملکردش دفاع کردید که مجالی برای من پیش اومد تا به قول شما در چهارچوب منطق جوابتون را بدم تا غیرخودی های حاضر در اینجا که تعدادشون هم کم نیست کمی استفاده کنند:

(آن آقای دانمارک نشین هم که مبهوت دموکراسی دانمارک شده است فکر می کند دانمارکی که حتی دیگر در ایران مردم حتی حاضر نستند اسمش را ببرند در قلل رفیع دموکراسی قرار دارد.)
شما در چه جایگاهی هستید که به جای مردم نظر میدهید؟ کدوم مردم، دانمارک و دیگر کشورهای اروپایی و مخصوصا شیطان بزرگتون را فاقد دموکراسی میدونند؟ شما اصلا معنی دمکراسی و آزادی را میدونید؟
دموکراسی مدل شیطان بزرگ یعنی اینکه وقتی انتخابات برگزار شد و حزب مخالف رئیس جمهور برنده انتخابات شد، وزیر دفاع که خودش رو مقصر احساس میکرد، با یه اشاره رئیس جمهور مودبانه استعفا بده! نه اینکه سعی کنه با استفاده از قدرت نظامی که داره اقدام به کودتا کنه، یا با استفاده از دستهای پشت پرده برای منتخبین ملت پرونده سازی کنه و بفرستدشون زندان اوین!
دمکراسی یعنی اینکه اگر یه هواپیما سقوط کرد، یا یه قطار حامل زباله های اتمی (مثل ایستگاه خیام نیشابور) منفجر شد و کلی انسان مثل من و تو تیکه تیکه شدند، وزیرش استعفا بده و رئیس جمهورش توبیخ بشه؛ نه اینکه فکر کنند حکومت چون از طرف خدا و مذهب بهشون هدیه شده، ارث باباشونه و باید تا ابد هر غلطی که خواستند بکنند و اگر اشتباه بود لزومی نداره به ملت پاسخگو باشند و همون پاسخگویی به خدا و امام زمانشون کفایت میکنه!
دمکراسی مدل دانمارکی هم اینه که تو تو کشورت خط قرمز نداشته باشی و هرچیزی که لازم دونستی نقد کنی، نه اینکه جرات نداشته باشی به فلان تمساح بگی بالای چشمت ابرو هست چه برسه به اینکه بخوای از رهبرو رئیس جمهور و پیامبرت انتقاد کنی! اونجا اگه میبینی واسه محمد کاریکاتور میکشند، مطمئن باش اونقدر آزاد هستند که برای عیسی هم کاریکاتور بکشند! مگه شما و خدایگانتان کم دینهای دیگه و پیروانشونو مسخره کردید که تحمل یه کاریکاتور از دیگران را ندارید؟ مگه توهینی بزرگتر از این هست که سفارت یک کشور که طبق عرف بین المللی خاک اون کشور محسوب میشه رو اشغال کنید و یا اینکه مثل عربهای وحشی اونو به آتیش بکشید؟ کدوم کشور دمکرات اروپایی را سراغ دارید که در اون برای اعتراض به کشوری، به جای تظاهرات آرام و مودبانه و اعتراض دیپلماتیک از طریق سفارت و وزارت خارجه، مثل اقوام مغول به خیابون بریزند و عربده کشی و چاقوکشی به راه بیاندازند و پرچم یک کشور که نماد یک ملت هست را به آتیش بکشند؟
شما اگر ملت را خر فرض میکنید، باید عرض کنم که خیر، هیچ خری حاضر نمیشه اسم ساده و جا افتاده دانمارکی رو با گل محمدی عوض کنه مگر اینکه حکومت قنادی هارو مجبور کنه و اونها هم به خاطر اینکه شکم زن و بچه شون گرسنه نمونه مجبور بشن اطاعت کنند!!

(غافل از اینکه حکومتش در بست در اختیار صهیونیست هاست و از در حال اجرا کردن برنامه های صهیونیست است.)
این قوم یهود و صهیونیسم کجاتونو سوزوندن که هرجای دنیا تقی به توقی میخوره پای اونهارو به وسط می کشید؟ اگر هم کار اونها بوده که دمشون گرم! با کمتر از 10 میلیون جمعیتشون در سراسر جهان، ولی با استفاده از مغزشون تونستند اینجور شما یک میلیارد مسلمون رو به زجه بندازند که دستتون به هیج جاشون نمیرسه و به ریشتون هم میخندند!
نمیدونم چرا با 2میلیارد بودایی ساکن چین و هندوستان مشکلی ندارند؟ تو میدونی چرا؟ اگه مغز انیشتینی تو تونست تحلیلش کنه به من هم بگو!!

(شما در خصوص وقایع سفارت دانمارک در ایران چه می دانید آیا می دانید گالن های بنزین در زیر زمین سفارت جمع کرده بودند و بسیار ی از چیز های دیگر که سفارت منهم شود و ایران را متهم کنند .فکر می کنید جریحه دار کردن احساسات یک میلیارد مسلمان توسط همین روزنامه ها با استفاده از دموکراسی آنچنانیش
محصول چیست.)
میشه به من بگی این گالنهای بنزینو شما از کجا دیدید و اطلاع دارید؟ وقتی سفارت رو فتح کردید، نمیتونستید یک دونه عکس از اون گالنها بگیرید؟ سیمای لاریجانی شما که دست به افشایش حرف نداره، چرا یه دونه از اون گالنهارو مثل کنفرانس برلین افشاگری نکرد تا همه دنیا بدونند ملت دانمارک چه پدر سوخته هایی هستند؟ نگو دلشون واسه دانمارکی های فلک زده سوخت تا آبروشون بیشتر از این نره که اونوقت من یه دل سیر به ریشت میخندم!!!
اسرائیل فدای اون احساسات گلمنگولی شما یک میلیارد مسلمون بشه که اینقدر لطیفید که فوری احساستون جریحه دار میشه! این احساس لطیفتون وقتی 3000 نفر رو تو 11 سپتامبر تکه تکه کردید کجا بود؟ نگو که بن لادن هم جزو دارو دسته صهیونیسته که باز من بهت میخندم به جای اینکه تو به من و بقیه ملت بخندی!! این احساسات لطیف شما وقتی یک زن رو سنگسار میکنید و مثل سگ میکشیدش کجا رفته؟ احساستون وقتی یه دختر 16 ساله رو تو شمال(نکا) به جرم فاحشگی اعدام میکنید کجاست؟ این احساستون وقتی ملتتون از زور گرسنگی فاحشه میشن یا کلیه شون رو میفروشند کجاست؟ این احساس لطیفتون وقتی 25% ملتتون زیر خط مطلق فقر هستند و رئیس جمهورتون صندوق ذخیره ارزی این مملکتو خرج ترقه بازی تو عراق و فلسطین(جدیدا هم سومالی) یا ماجرا جویی های اتمیش میکنه کجا رفته؟؟ باز هم بگم؟

( در مورد دانمارک حاضر ساعت ها با شما بحث کنم .پس از دموکراسی دانمارک برای من سخن نگوئید . ببینید مردم با شیرینی دانمارکی چه کردند دانمارک منفور ایرانی ها و دنیای اسلام گشته است. آنهم تنها به خاطر دموکراسیی که شما دارید از آن سخن می گوئید. برای صیانت از دموکراسی و آزادی باید ملزومات آن را رعایت کنیم .)
تو بحث کن و من یا سایر غیر خودی ها اگه حرفات ارزش داشتند تا ساعتها جوابت رو میدیم!
شما لطفا از جانب خودت و کشورت صحبت کن و مثل رهبرت خودت رو ولی امر مسلمین جهان ندون عزیزم! این دنیای اسلامی که میگی کدومشون مثل تو و امثال تو سفارت و پرچم آتیش میزنند؟ کدومشون مثل دولت تو با وحشیگری اعتراض خودشونو نشون دادند؟ نکنه میخواهی بگی که حکومتهای اونها هم دست نشانده صهیونیسم هستند؟ باز هم من میگم دمشون گرم که اینقدر کارشون درسته! چون من مثل تو و حکومتت حسود و بخیل نیستم!!!
در مورد شیرینی دانمارکی جالبه که خودت هم اسم مزخرف و بیربط گل محمدی رو به کار نمیبری چون خوب میدونی که کسی نمیفهمه چی میگی اگه بگی: "شیرینی گل محمدی"(سوتی رسوایی) ولی اگه من غیر خودی رو هموطنت بدونی، باید بگم که از این قضیه مسخره به بعد، من علاقه ام به شیرینی دانمارکی بیشتر شده و واسه سوختن حکومت هم که شده هروقت میرم قنادی، با صدای بلندتر فریاد میزنم دانمارکی و بیشتر از گذشته هم از طعم شیرینی دانمارکی دوست داشتنی، لذت میبرم!!!

(من نگفتم حکومت حق داشته یا نداشته که اوصانلو را دستگیر کند من گفتم فعالیت این افراد در ایران اینقدر ضعیف بوده که اساسا مشکلی برای حکومت محسوب نمی شوند
چنین افرادی تنها ابزار کنترل امنیت در ایران قرار گرفته اند .)
پس خاک بر سر حکومتت کنند که تحمل فعالیت چنین افراد ضعیفی رو نداره!! ولی میدونی مشکل کجاست؟ حکومتت میدونه که یه انبار باروت یه جرقه لازم داره تا منفجر بشه، برای همین هم واسه خاموش کردن یه جرقه از ماشین آتش نشانی استفاده میکنه تا باعث بشه بقیه باروتها هم دچار آب گرفتگی بشوند و از بین بروند!!

(شما ظاهرا با فضای ایران آشنا نیستید .)
آره! تو راست میگی! من دست نشانده شیطان بزرگ و استکبار جهانی هستم، ولی نمیدونم چرا دارم تو این مملکت جون میکنم و پول خون خودمو زن و بچمو به عنوان مالیات میریزم توجیب این حکومت تا بده به قادرخان پاکستانی واسه خریدن تکنولوژی اتمی!

(من وقتی از حزب توده حرف می زنم و از وابستگی یک فرد در گذشته انتقاد می کنم بدلیل اینست که حزب توده ابزار بیگانگان برای تسلط در کشور بوده است .)
این سفسطه ها و انگ زدن به مبارزان خیلی قدیمی شده جناب رسوا!! من از گذشته اصانلو چیزی نمیدونم، همونطور که نمیخوام به یاد بیارم گنجی در گذشته چکاره بوده!! ولی چیزی که برای من مهمه اینه که شخصی که تنها جرمش به وجود آوردن و رهبری یه سندیکای کوچک به عنوان یکی از کوچکترین اجزای جامعه مدنی بوده، الان داره تو انفرادی جواب پس میده که چرا باعث به وجود اومدن اتحاد بین راننده ها شده و از اون مهمتر چرا به این فکر نکرده که ممکنه این جرقه به جاهای دیگه هم سرایت کنه و عرش الهی رهبر رو بلرزونه!!

(به گفته جهانبگلو آمریکائی ها می خواهند با استفاده از جنبش های چپ گرا در کشور به سبک و سیاق انقلاب های صورت گرفته در اروپای شرقی پروژه براندازی را در ایران عملیاتی کنند)
قضیه اون خرسه که سربازان گمنام امام زمان گرفتنش رو نشنیدی؟؟ من برات میگم! بیچاره همین که پاشو گذاشت از بازداشتگاه بیرون فریاد کشید که: یا ایهناالناس، به خدا من خرگوشم!! کی گفته من خرسم؟!
حالا قضیه جهانبگلو هم همینه! هرکی اونو نشناسه، من و اونهایی که باید بشناسنش میشناسیمش! میدونیم 6ماه انفرادی و شکنجه های حیوانی تو و اونهایی که ازشون طرفداری میکنی با آدم چه میکنه!! کاری میکنه که اکبر محمدی حاضر بشه با اعتصاب غذا خودکشی کنه ولی اوین رو تحمل نکنه!! خواهش میکنم که دیگه ملتو خر فرض نکن و باعث نشو که به خاطر این حماقتت توهین بشنوی!!

(بنظر من فعالیت های این عناصر بجز وارد کردن ضربه به جنبش های اصلاح گرایانه در ایران هیچ ثمره ای ندارد
و سوکمندانه تر اینکه بسیار ی از این دست فعالین تنها برای بدست آوردن موقعیت های خاص در خارج کشور مثل بورس تحصیلی و یا بدست آوردن کرسی استادی در دانشگاه های بزرگ و یا از این قبیل فرصت ها فعالیت می کنند)
خواهش میکنم تو دیگه دم از اصلاحات نزن که اصلا به قیافت نمیخوره!! تو رکن اصلی اصلاحات که دمکراسی هست رو نمیفهمی بعد ادعای طرفداری از اصلاحات میکنی؟ آخر تناقضی آقای رسوا!! ولی واسه اینکه خیالت رو راحت کنم، پیغام خیلی از غیرخودی هارو بهت میدم تا از طرف اونها بدونی که:
اصلاحت در ایران مرد!!
در مورد اونهایی هم که بورس میگیرند باید بگم که ما عرضه نداریم از مغز مبارزانمون استفاده کنیم و فراریشون میدیم، و بدا به حال ما که کشورهای دیگه باید به جای ما از اونها تشکر کنند! اینم یادت باشه هیچ کسی مثل تو و امثال تو مغز خر نخورده که عمری رو تو زندان و شکنجه بگذرونه واسه اینکه بورس تحصیلی بگیره!! اونها به خطر ملت، وطن و عقیدشون هست که اینهمه سختی رو تحمل میکنند! نه به خاطر بورسهایی که سروران و رهبران تو اونهارو با پول میخرند!!!

(این حرف هائی هم که از شکنجه و نمی دانم زنجیر و خون و از این قبیل حر ف ها را هم به کسی بزنید که از زندان اوین خبر نداشته باشد.
خودمان را گول نزنیم.)
اولا تو بیجا میکنی که با جفنگیاتی که میگی سعی میکنی بقیه رو گول بزنی!! ثانیا تو که دمت به اینها وصل نیست چه جوری از داخل اوین خبر داری؟ ایشالا یه روزی خودت یا بچه ات بیفتید تو زندان انفرادی تا بفهمید انفرادی چیه!! دوست دارم خودتو فقط 24 ساعت تنها تو یه اتاق از خونه ات حبس کنی و ببینی چه حالی بهت دست میده! تازه اون اتاق خونه ات هست نه اسلول 1*2 انفرادی!!

در پایان هم از همه دوستانی که سرشون رو درد آوردم عذرخواهی میکنم و از فرزاد که شعر زیبایی رو در وصف من ارائه کرد تشکر میکنم. امیدوارم که با این جملات توانسته باشم قسمتی از دینی که ما به مبارزانی چون اصانلو داریم را ادا کرده باشم. از سالار دانمارکی (گل محمدی هاش بسوزند!!) عزیز هم میخوام که چندان نگران اینکه فارسیش خوب نیست نباشه! چون ما هم از حرفهای این حاجی رسوا مثل حرفهای بقیه آخوندا چندان سر در نیاوردیم!!
اگر فرصت کردید به وبلاگ زیر هم یه نگاهی بندازید، که مقاله جالبی درباره دنیای ما و دنیای اونها داخلش داره:
http://sphinx.blogfa.com

نوشته شده توسط آزادی در November 23, 2006 10:53 AM
+

بنظرم ديگه حتما" بايد بخوابي رسواجون چون لحاف حسابي يخ كرده!!! راستي خبر داريجناب آيت الله صافي جون گلپايگاني چي گفته؟(وی با انتقاد از برگزاری برخی مسابقه‌های ورزشی همچون مسابقه کوهنوردی بانوان گفت: اين برنامه‌ها اسباب شرمندگی است. بايد مسابقه‌ی واقعی بين ترويج ارزش‌های اسلامی باشد.

وی با اعلام اين‌که ورود زنان در شوراها افتخار نيست، خاطرنشان کرد: الان زنان خانه‌دار را بيکار معرفی می‌کنند؛ در حالی که خانه‌داری شغلی مقدس و موجب تقرب پروردگار است و هرچه عفاف زن بيشتر و پوشيده‌تر باشد مقرب‌تر است.
صافی گلپايگانی با تاکيد بر نزديکی حقيقت ايمان و هويت انسان‌ها به امام عصر يادآور شد: ديدن امام زمان (عج) مساله نيست و خيلی‌ها هستند که هيچ وقت خدمت امام زمان (عج) نرسيده‌اند اما از همه مقرب‌ترند. )!!!!!!!!! خودتون بريد ببينيد(http://www.roozeno.com/) راستي رسواجون رئيس جمهور محبوبتم كه باز قاف داده؟ دنيا بسوي احمدي نژاد شدن در حركت است!!!!)بازم نمي خواي بخوابي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشته شده توسط فرزاد در November 23, 2006 11:45 AM
+

چندسال پيش يه دست نوشته بدستم رسيد كه حاوي اين شعر بود شاعرشو نميشناختم ام درظاهر اسمش حسين دلبري بود رسوا جون برات ميخونم شايد خوابت ببره گوش كن:(گل اميد)
بازدرحجم زمستاني سردي ديگر
سايه گستردشبي ديگرو دردي ديگر
شب نفرين شدهءرآيت يلدابردوش
شب ننگي علم كشتن فردا بر دوش
شب آشفته شبي شوم شبي سرگشته
شبي از سردترين قطب زمين برگشته
امشب از مملكت زاغ وزغن مي آيم
از لگدمال ترين سمت چمن مي آيم
گفتني ها همه راز است ولي خواهم گفت
سراين رشته دراز است ولي خواهم گفت
من فروپاشي اركان وفاراديدم
خوش نداريد ولي اشك خدا راديدم
چه چمنها كه نروئيده پريشان كردند
چه خداها كه فداي دوسه من نان كردند
چه لطيفان كه به پيران حبش بخشيدند
چه ظريفان كه به مشتي تن لش بخشيدند
همه راديدم ودر بسترخون خوابيدم
اين حكايت تو فقط ميشنوي من ديدم
شهررابادهن روزه به دريابردند
كوزه بردوش به دريوزه به صحرا بردند
آشنا مردي وعصمت به اسارت رفته
خم نه پيمانه نه ميخانه به غارت رفته
ديده آماج كمان است قدم برداريد
سينه تاراج خزان است قلم برداريد
تا به كي زخم زبان رخنه كند درتنمان
وبه جائي نرسد خون جگر خوردنمان
كم به اين ورطه كشاندندوتحمل كرديم
كه به ما آب ندادند ولي گل كرديم
كم پراكنده شديم از دم درهاي بهشت
به گناهي كه نكرديم وقلم زودنوشت
كم تورادرملاءعام ملامت كردند
كم نوشتيم ونخواندندوقضاوت كردند
ترك اين طايفه كن حلقه به گوش دل باش
تو سليماني واين ران ملخ عاقل باش
به سر خانهء اجدادي خود برگرديم
شهررسواست به آبادي خود برگرديم
حالي از عقل درادشت جنوني هم هست
وينطرف ورطهء آغشته به خوني هم هست
فخربازي يله كن روز نگوني هم هست
(يوم لاينفح مالي وبنوني هم هست)
ننگمان است سرازباغ بدر بردن تو
ازكس وناكسشان سنگ طمع خوردن تو
مرد مگذار تورارام ونمك گيركنند
برسرسفرهءگستردهء خود سيركنند
تشنه اي باش بميروسراين كوزه مرو
كوزه بشكن دهن روزه به دريوزه مرو
هيچ پرسيده اي ازخود كه جلودارت كيست
در بيابان عطش قافله سالارت كيست
چهره پوشي كه به نام من وتوآدم كشت
مرگ موشي كه فشانديم وفقط گندم كشت
اين خوارج همه راغرق ريا ميبينم
برسر نيزه نه قرآن كه خدا ميبينم
درشبي تنگ قلم گمشده احساس كه هست
دركف جنگ علم گم شده عباس كه هست
شعر پيراسته تقديم فلاني نكنيم
رخنه دردين خود ازبيم فلاني نكنيم
آلت دست فرودست ترازخودنشويم
نردبان دوسه تن پست تراز خود نشويم
اي مسلمان يل ناموس پرست خودباش
گبر اگرميشوي افسار به دست خودباش
بذراحساس دراين وادي مشكوك مريز
قيمت در دري درقدم خوك مريز
برحذرباش ازاين طايفه پيمان شكنند
ميهمانند به سر سفره نمكدان شكنند
دردها سربه هم آورده خدايا چه كنم
مثنوي واژه كم آورده خدايا چه كنم
هربيابان زده مجنون شده يارب مددي
قاف تا قاف جگرخون شده يارب مددي
يابزن ازلب اين قوم به دل دهليزي
يابرانگيز دراين طايفه رستاخيزي
شايد اين چوب سترون گل اميد شود
وين شب يائسه آبستن خورشيد شود

نوشته شده توسط فرزاد در November 23, 2006 01:07 PM
+

بگذار بگیرن و زندانی کنن مادرس مقاومت رو یاد میگیریم.

نوشته شده توسط milad در November 23, 2006 04:16 PM
+

man mikham be rosvagar begam ke pesare khoob age mitooni inja nazar bede inja mahkoom kon inja behtarin jas ke sabet koni ke eslam dine mehrvarziye mitooni sabet koni ke ghoran hich soali ro bijavab nazashte o az ayande khabar dade mitooni be esrail sabet koni ke ma mosalmoona terorist nistim o ahle manteghim mitooni sabet koni ke age ham too eslam zana ro sangsar mikonan age ke daste adame badbakhti ro ke az gorsnegi mire dozdi mikone ghat mikonan age ke ye be ghole shoma faheshar o dar mizanan age ke mard harvaght ke khast mitoone zanesh ro talagh bede hameye ina be khatere ine ke ma mehrvarzim o dinemoon dine eshgho mohabate
kheyli doost daram ina ro sabet koni.chon ke age inkar ro koni neshoon dadi ke vaghean donya mitoone be samte antari nejad shodan pish bere.

نوشته شده توسط free man در November 23, 2006 07:08 PM
+

rasti rosvagar to gofti ke in anaser baraye keshvar be masabeye viroose zaif shode hastand ke amale vacsinasion ra baraye keshvar anjam midahand mitooni tozih bedi yani chi chon ta oonja ke man ya har adame bisavadi midoone vacsinasion baese hefze joone mardom mishe na baese marg o epidemi shodane bimari ahaaaaaaa yadam nabood manzoore to vacsanaye iraniye.

نوشته شده توسط free man در November 23, 2006 07:18 PM
+

i like this site

نوشته شده توسط فریدون در December 24, 2006 08:43 PM
+

va dar payan az hameye dostan che moteraghi va che mortaje sepasgozari mikonam.faghat ino bedunin ke darde in mamlekat ro rishei tarin kar ke ijade tashkilat ast darman mikone .pas zende baad osanloo ke shojaat ijade tashkilat ra darad va az tamame dustani ke faghat zer mizanan va az amaleshun khabari nist.motshakeram.

نوشته شده توسط sahozy در December 25, 2006 06:30 PM
+

Many thanks for your penmanship. I am a fashion business graduate in Hawaii and have sent the post to my friends.

نوشته شده توسط Latonya Frische در October 8, 2010 08:32 PM
+

Hey I like your post !

نوشته شده توسط William Mccarthy در October 14, 2010 12:13 PM
+

Nice article, thank you. Can you explain the third paragraph more?

نوشته شده توسط Michelle Rivera در October 14, 2010 06:47 PM
+

Just keep making good content.

نوشته شده توسط Lennie Steinmetz در October 14, 2010 06:53 PM
+

Hey I like your post !

نوشته شده توسط Kathy Lane در October 16, 2010 07:52 PM
+

I admire your blog , it has of lot of information. You just got one perennial visitor of this blog!

نوشته شده توسط Joe Sanders در October 17, 2010 08:41 PM
+

5 Minute Membership Sites

نوشته شده توسط 5 Minute Membership Sites Bonus در October 20, 2010 12:13 AM
+

I fully agree with author opinion.

نوشته شده توسط loans در October 21, 2010 07:42 PM
+

You're a very smart person!

نوشته شده توسط watch free movie در October 23, 2010 10:08 PM
+

Greet, but it would be better if in future you can share more about this topic. Keep posting.

نوشته شده توسط David Cook در October 25, 2010 09:38 PM
+

This is excellent! Where do you find this stuff?

نوشته شده توسط Betty Anderson در October 27, 2010 02:53 PM
+

Please, keep up the excellent work and continue to post topics like this. I am really fan of your page!

نوشته شده توسط slike devojaka در October 28, 2010 08:27 AM
+

Awesome post this will really help me!

نوشته شده توسط Patti Komar در November 4, 2010 12:44 PM
+

I admire your web page , it has of lot of information. You just got a perennial visitor of this site.

نوشته شده توسط Nancy Powers در November 4, 2010 06:55 PM
+

Nice post, thanks. I signed to your blog rss feed.

نوشته شده توسط Angela Brown در November 4, 2010 10:33 PM
+

Do you know that your site looks a little bit strange in Firefox on my Linux .

نوشته شده توسط Jill Lomas در November 5, 2010 04:26 PM
+

I just signed up to your blog rss feed. Will you post more on the theme?

نوشته شده توسط Deborah Miller در November 5, 2010 08:40 PM
+

When I saw this blog was like wow. Thank you for putting your effort in making this post.

نوشته شده توسط Rose Milton در November 6, 2010 07:35 PM
+

The moment I saw this was like wow. Thanks for putting your effort in writing this post.

نوشته شده توسط Hannelore Rawlings در November 7, 2010 12:29 AM
+

Excellent post this will really help me.

نوشته شده توسط Stomatoloske Ordinacije در November 9, 2010 02:30 PM
+

I believe your weblog is nice! I found it on Bing today. I believe I will come back on day, thank you.

نوشته شده توسط Make Money Online در November 11, 2010 06:10 AM
+

Anytime I read about this, it is usually exactly the same. At long last someone has given a different and significant view.

نوشته شده توسط weather.com در November 12, 2010 08:20 PM
+

Good blog. Come to 5 Minute Membership Sites

نوشته شده توسط 5 Minute Membership Sites Bonus در November 12, 2010 09:04 PM
+

I had been doing laser hair remover treatments for at least a year at this point on my beard. Before then I had a really heavy dark beard. I'm pleased about the results. The actual hairs are extremely thin and I have not gone back for treatment in about six months. I am going to say that it did feel painful a tad on my upper lip and there were definitily times that I had a little inflammation on my face. I would recommend Intense pulsed light to those having thicker hairs or have got large patches of hair they need to get rid of. For the guys who want to do their own tough facial beard be prepard for spots over the coming months and a lot of people saying man whats wrong with your beard.

نوشته شده توسط sensepil در November 13, 2010 12:18 AM
+

interesting post. Visit 5 Minute Membership Sites Review

نوشته شده توسط 5MinuteMembershipSites در November 15, 2010 07:18 PM
+

I stopped cold turkey 3 days ago and it really is starting to hit me right now. My better half tells me I won't be able to keep going however I am so serious on this I can. This morning I started feeling discomfort inside my belly and I absolutely want to have a drag. I will not give in since I am quitting smoking for our little ones. I'm grateful to have the electric cigarette. It really has been very useful if you ask me.

نوشته شده توسط compare e cigarettes در November 17, 2010 01:32 AM
+

Hey there, are you getting problems with your hosting? I needed to refresh the page about trillion times to get the page to load. Just saying :)

نوشته شده توسط pensisstretcher در November 21, 2010 09:19 AM
+

Marvellously composed opinion, thanks!

نوشته شده توسط weightloss در November 22, 2010 11:47 PM
+

I smoked for a number of years and giving them up appeared to be literally impossible. I tested out all of the quit smoking gadgets still absolutely nothing worked for me. Then I discovered the e-cigs. The electric cigarette uses a nicotine fluid which contains nothing but nicotine. Basically no cancerous substances whatsoever. They have already fortunetly made all the difference.

نوشته شده توسط compare e cigarettes در November 23, 2010 12:16 AM
+

I have begun to realize quitting will be very hard. I introduced myself to using tobacco while I was 14 years old. It was the most unfortunate mistake I've made. At present I'm much older and I have heart disease. I tested a pile of the stopping products but absolutely nothing helped me. My last try is the compare electronic cigarette in the end.

نوشته شده توسط Aron Hake در November 23, 2010 02:47 AM
+

Howdy, I just now hopped across to the website through Bing. Not necessarily some thing I would typically read, but I enjoyed your opinions none the less. Cheers for producing some thing truly worth reading through.

نوشته شده توسط blog home در November 24, 2010 08:14 PM
+

In the past I used waxing to get rid of my excess hair but it was so painful that I needed to find something else. I gave shaving a try and it performed out but was kind of time consuming. So I used most of my time reviewing the tria laser hair remover. I actually used the tria and was very pleased with the final outcome. It offered me permanent hair removal at an awesome price tag. I absolutely recommend it to anyone as opposed to sugaring.

نوشته شده توسط Brandon Folks در November 25, 2010 05:27 AM
+

The very ideal way for you to get ipl or laser hair treatment in your area is certainly recommendation and rather than from some MD who's going to be getting a bit of the action. I used to see an Physician to have laser light treatments. I had spotty hairy parts and had been thru all the other hair removal treatments. I bought a silk'n hair removal and haven't been more pleased. Then finally I will be hair free during the summertime. This will likely to be a fantastic yr for me.

نوشته شده توسط Errol Vasmadjides در November 25, 2010 05:43 AM
+

Apple now has Rhapsody as an app, which is a great start, but it is currently hampered by the inability to store locally on your iPod, and has a dismal 64kbps bit rate. If this changes, then it will somewhat negate this advantage for the Zune, but the 10 songs per month will still be a big plus in Zune Pass' favor.

نوشته شده توسط eee pc در November 26, 2010 04:52 PM
+

Greetings everyone, This blog is exceptional as well exactly how the subject was extended. I like some of the remarks as well even though I would choose all of us keep it on the subject to be able to add significance to the topic.

نوشته شده توسط home page در November 26, 2010 06:05 PM
+

I was looking for crucial information on this subject. The information was important as I am about to launch my own portal. Thanks for providing a missing link in my business. Now you look on my blog .

نوشته شده توسط Yolando Carota در November 26, 2010 08:21 PM
+

Louis Vuitton is a French fashion house founded in 1854. The label is well known for its LV monogram, which is featured on most products, ranging from luxury trunks and leather goods to ready-to-wear, shoes, watches, jewellery, accessories, sunglasses, and books. Louis Vuitton is one of the world's leading international fashion houses.

نوشته شده توسط louis vuitton در November 26, 2010 10:53 PM
+

I was pondering if you recognize of your spot to obtain a fantastic flickr structure?

نوشته شده توسط Sergio در November 29, 2010 09:59 AM
+

I'll gear this review to 2 types of people: current Zune owners who are considering an upgrade, and people trying to decide between a Zune and an iPod. (There are other players worth considering out there, like the Sony Walkman X, but I hope this gives you enough info to make an informed decision of the Zune vs players other than the iPod line as well.)

نوشته شده توسط net book remix در November 29, 2010 12:03 PM
+

Great blog! Do you have any recommendations for aspiring writers? I'm planning to start my own site soon but I'm a little lost on everything.

نوشته شده توسط infortainment در November 29, 2010 09:14 PM
+

I just couldnt leave your website before saying that I really enjoyed the quality information you offer to your visitors… Will be back often to check up on new posts

نوشته شده توسط Theresia Atherton در December 2, 2010 04:59 PM
+

Eric Hoffer~ To spell out the obvious is often to call it in question.

نوشته شده توسط Cletus Rielly در December 2, 2010 10:00 PM
+

Warriors take chances. Like everyone else, they fear failing, but they refuse to let fear control them. -Ancient Samurai saying

نوشته شده توسط Kerry Darey در December 3, 2010 12:32 AM
+

Hey I like your post !

نوشته شده توسط Bernard Weber در December 3, 2010 07:53 PM
+

Thanks for your insight for the great posting. I am glad I have taken the time to see this.

نوشته شده توسط Walton Hohenbrink در December 4, 2010 08:13 AM
+

Very well written post. It will be beneficial to everyone who usess it, as well as me. Keep doing what you are doing - can'r wait to read more posts.

نوشته شده توسط Judy Ogle در December 4, 2010 07:48 PM
+

Well i was going to agree with the poster before me, it seemed like he had a valid point, and yet you deleted it. What’s the point of these blogs if you wont let genuine people comment? It just spoils it for me!

نوشته شده توسط folding bar stools در December 6, 2010 12:25 PM
+

Thanks for taking the time to discuss this. Thanks for all the enthusiasm to extend such helpful information on this post. I love to comment on your blog sir.

نوشته شده توسط folding bar stools در December 6, 2010 02:06 PM
+

Damn! this is really true. Never thougth this matter before but that's gonna change from now on! thanx!

نوشته شده توسط Caroline Rosiles در December 6, 2010 10:49 PM
+

Almost all that is on my mind is using cigarettes. I really don't wish to smoke and if somebody offered me a draw here and now, I would not take it. I am in a pretty lousy state of mind and have been having trouble attempting to sleep but I understand I just need to turn out to be strong. The smokeless cigarette may make it easier in the end.

نوشته شده توسط electronic cigarette در December 8, 2010 12:43 AM
+

Thank you for present highly wonderful informations. Your internet is fantastic, I am happy by the material which you have on this blog. It exhibits how very well you have an understanding of this subject. Bookmarked this page, will arrive again for a whole lot more. You, my close friend, I observed just the details I already searched all over the place and just couldn’t obtain. What a perfect web site. Such as this web page your site is one particular of my new favorites.I such as this info proven and it has provided me some type of contemplation to possess good results for some purpose, so retain up the decent work!

نوشته شده توسط glass dining room table در December 9, 2010 02:47 AM
+

I’d have to acknowledge with you here. Which is not something I typically do! I love reading a post that will make people think. Also, thanks for allowing me to speak my mind!

نوشته شده توسط Brent Marmo در December 9, 2010 07:25 AM
+

enormous listing you have in hand

نوشته شده توسط Walton Salvio در December 9, 2010 08:12 AM
+

Most persons voted for Obama for the reason that he was black and people today support him for that.

نوشته شده توسط Diki در December 10, 2010 08:44 PM
+

My programmer is trying to convince me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the expenses. But he's tryiong none the less. I've been using Movable-type on various websites for about a year and am concerned about switching to another platform. I have heard excellent things about blogengine.net. Is there a way I can transfer all my wordpress content into it? Any help would be greatly appreciated!

نوشته شده توسط Hollywood insider در December 11, 2010 12:02 AM
+

Howdy! I'm at work surfing around your blog from my new iphone 3gs! Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts! Keep up the excellent work!

نوشته شده توسط Discount Golf Irons در December 11, 2010 07:59 PM
+

Nice article, thanks. I signed to your blog RSS. Conversion Prophet

نوشته شده توسط Conversion Prophet در December 12, 2010 04:01 AM
+

Do you know that your site looks a little bit strange in Opera on my Mac . Conversion Prophet Review

نوشته شده توسط Conversion Prophet Review در December 12, 2010 11:57 PM
+

Hello! Is it okay that I go a bit off matter? I’m making an effort to look at your post on my ipad tablet but it doesn’t display correctly, do you have any tips? Many thanks. My best regards, Alyson.

نوشته شده توسط Alyson در December 14, 2010 11:31 PM
+

I have been searching about this subject on a couple of other places, however you really expained this better. Many thanks!

نوشته شده توسط Scotty Megown در December 15, 2010 10:11 AM
+

This is a fantastic web site, will you be involved in doing an interview about how you created it? If so e-mail me!

نوشته شده توسط Sleep Apnea در December 16, 2010 06:13 AM
+

I've been looking around #hostname and really am amazed by the great content material here. I work the nightshift at my job and it is boring. I have been coming right here for the previous few nights and reading. I simply wanted to let you know that I have been loving what I have seen and I can not more.

نوشته شده توسط Leonard Batch در December 16, 2010 07:04 AM
+

Among the unsolicited mail on wikipedia and their crappy net hosting/server velocity they've already some truly quite severe problems IMO.

نوشته شده توسط Cranley در December 16, 2010 01:27 PM
+

Obama sheep will stick to him in to the fire of hell.

نوشته شده توسط Chandani در December 16, 2010 05:00 PM
+

I signed up to RSS on this blog. Will you post more on the theme? Affiliate Scalper Review

نوشته شده توسط Affiliate Scalper Bonus در December 18, 2010 12:21 PM
+

Excellent, but it would be better if in future you can share more about this subject. making good content. Non IM Riches

نوشته شده توسط Non IM Riches در December 18, 2010 05:05 PM
+

Wow, what an idea, thanks for sharing!

نوشته شده توسط Devon Decoux در December 23, 2010 02:27 AM
+

Thanks for the great work! Cool blog. You will find a number of opinions on this topic and this blog states the issue extremely good.

نوشته شده توسط power balance armbänder günstig در December 23, 2010 04:35 AM
+

^^ yeh that is so true. I have to agree with you

نوشته شده توسط Paris Bartlet در December 23, 2010 09:39 AM
+

one more great article. It's not material looking at I was doing, and I am on the look out for.

نوشته شده توسط Coleman Pressley در December 23, 2010 03:13 PM
+

Sometimes when you innovate, you make mistakes. It is best to admit them quickly, and get on with improving your other innovations.

نوشته شده توسط ian todd img در December 24, 2010 02:34 AM
+

Nice site! I enjoy a few of the articles which were written, and particularly the comments posted! I am going to definately be returning!

نوشته شده توسط Hunter Rain Boots در December 26, 2010 02:26 PM
+

My partner and I stumbled over here from a different website and thought I might as well check things out. I like what I see so now i am following you. Look forward to looking into your web page repeatedly.

نوشته شده توسط madame alexander baby dolls در December 28, 2010 12:14 PM
+

Thanks for this article.

نوشته شده توسط Shelia Morgan در December 29, 2010 02:47 AM
+

Hi there just wanted to give you a quick heads up. The text in your content seem to be running off the screen in Chrome. I'm not sure if this is a formatting issue or something to do with web browser compatibility but I figured I'd post to let you know. The style and design look great though! Hope you get the problem fixed soon. Cheers

نوشته شده توسط invicta watch review در December 29, 2010 10:52 AM
+

Nice post, thanks. I signed up to RSS on this blog. how i met your mother online

نوشته شده توسط watch how i met your mother در December 29, 2010 03:07 PM
+

I finally found this genuine website of knowledge I looked for. There are so many unknown matters about it and it is so heavily to discover one answer resolution result solution that solve a problem problem . All answers are necessary I opened in here. Thank you . Keep writing .

نوشته شده توسط Roberto Thady در December 30, 2010 12:07 AM
+

Wonderful post. I learn something totally new on different blogs everyday. Worthwhile before selecting stimulating to enjoy a book content from other writers and be shown a little something through. I'd like to apply certain of this content on my blog if not mind. Natually I'll provide a link oh no- your webblog. Many thanks for sharing.

نوشته شده توسط Maurice Cann در December 30, 2010 05:47 AM
+

As a Newbie, I am always searching online for articles that can help me. Thank you

نوشته شده توسط silver bullion در January 1, 2011 02:12 AM
+

There is apparently a bunch to know about this. I assume you made some good points in features also.

نوشته شده توسط Trinidad Sommerfeldt در January 1, 2011 04:43 PM
+

Just keep posting good posts.

نوشته شده توسط Anna Kinchen در January 1, 2011 11:21 PM
+

Hello I knew i had seen this website before... This guy made a exact copy of your site. Or possible this is also your site? http://www.autotraffic-avalanche.org

نوشته شده توسط Rosaria Dalecki در January 2, 2011 02:51 AM
+

These are loans of comfort, and for that reason have slightly higher fees than other forms of cash advance loans. Fees usually are $15 to $25 per $100 borrowed, and from 456% APR. With no credit check loans and other greater risk loans, the fees and interest charged rise considerably. Bear in mind, these are extremely short term loans , days to weeks, and not by the year.

نوشته شده توسط Arlene Clizbe در January 2, 2011 02:21 PM
+

Hello! I've been reading your website for a while now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out from New Caney Texas! Just wanted to say keep up the fantastic job!

نوشته شده توسط cutest baby contest در January 4, 2011 03:59 AM
+

Hello. Great job! I did not expect this on today. This is a great post. Keep working. Thanks!

نوشته شده توسط Dinheiro در January 4, 2011 05:58 AM
+

Hi! Your article rocks and is really a very good understand!…

نوشته شده توسط location de salle در January 4, 2011 03:15 PM
+

I have to admit that i sometimes get bored to read the whole thing but i think you can add some value. Grats !

نوشته شده توسط Kimberli Krulish در January 4, 2011 06:23 PM
+

Hi! Your article rocks and is really a very good understand!…

نوشته شده توسط blog در January 4, 2011 07:52 PM
+

For in every attack there is the sound of triumph.We shall go on to the end.But to preserve it.

نوشته شده توسط Aqua در January 5, 2011 12:04 AM
+

Interesting article. I've always been intrigued in this. Are you active on any forums? Your name looks familiar.

نوشته شده توسط Reverse Mortgage Foreclosure Prevention در January 5, 2011 08:27 AM
+

Are you currently searching for one of the best food items of this entire world!! Order a Subway menu immediately!

نوشته شده توسط subway menu pricing در January 5, 2011 08:35 AM
+

Great post. How long have you been running this website? I need to work on mine a bit!

نوشته شده توسط New York City Liposuction در January 5, 2011 08:55 AM
+

Great insights. I loved to read your article.
You must be putting a lot of time into your blog!

نوشته شده توسط cutest baby photo contest در January 5, 2011 11:17 AM
+

My friend. material I thought knowledgeable in.

نوشته شده توسط Shelby Howard در January 5, 2011 12:46 PM
+

I am linking this webpage from my personal weblog . this has all of the usefull information necessary.

نوشته شده توسط Jacinta Deanes در January 6, 2011 09:53 AM
+

congrats into d new year kip on submitting terrific posts

نوشته شده توسط Gayle Canete در January 7, 2011 07:41 AM
+

I genuinely. quite a bit of effort to talk about

نوشته شده توسط Mark Anthony Martin در January 7, 2011 07:58 AM
+

I regard something really special in this web site .

نوشته شده توسط nag champa agarbatti در January 7, 2011 04:20 PM
+

When I see a nice blog post like this one with all these spammy blog comments on it I fell really disappointed.

نوشته شده توسط The Guitar Lessons Guy در January 7, 2011 11:21 PM
+

Came into my mind when reading: A doctor whose breath smells has no right to medical opinion. ~Martin H. Fischer

نوشته شده توسط Shawnee Lohoff در January 8, 2011 08:07 AM
+

Funny photographer in Houston for weddings. The best way to make children good is to make them happy.Necessity is not an established fact.Like all times.

نوشته شده توسط Houston Photographers در January 9, 2011 04:00 PM
+

Things you brought up a lot of sense.I like it! Greetings!

نوشته شده توسط Przeprowadzki Warszawa در January 9, 2011 08:34 PM
+

Hmm is anyone else having problems with the images on this blog loading? I'm trying to figure out if its a problem on my end or if it's the blog. Any responses would be greatly appreciated.

نوشته شده توسط high school scholarships در January 10, 2011 07:06 PM
+

I absolutely love your blog and find the majority of your post's to be what precisely I'm looking for. Does one offer guest writers to write content to suit your needs? I wouldn't mind producing a post or elaborating on a lot of the subjects you write regarding here. Again, awesome website!

نوشته شده توسط reverse look up cell phone در January 10, 2011 09:52 PM
+

Cool, there is actually some good points on this blog some of my subscribers will find this relevant, I must send them a link, thank you.

نوشته شده توسط walkie talkie radios در January 11, 2011 12:48 AM
+

When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there any way you can remove people from that service? Bless you!

نوشته شده توسط cute baby contest در January 11, 2011 06:15 AM
+

Thanks for taking the time to talk about this, I think powerfully around it and love learning more on this topic.I have www about this min deposit on poker sites If realistic, as you gain expertise, would you mind updating your blog with more information? It is extremely helpful for me.

نوشته شده توسط Cecelia Lierle در January 12, 2011 11:28 AM
+

Can you please email me the info on how you designed your homepage? Did you do that with a template or is it custom? I stink at this stuff, but it looks great!

نوشته شده توسط get one free در January 12, 2011 04:55 PM
+

I was really happy to find this web-site.I desired to thanks for your time for this amazing study!! I surely taking pleasure in every little little bit of it and I have you bookmarked to look at new stuff you weblog publish.

نوشته شده توسط free gas در January 13, 2011 02:43 AM
+

I don’t usually reply to posts but I will in this case, great info…I will bookmark your site. Keep up the good work!

نوشته شده توسط Gry Hazardowe Bingo در January 13, 2011 04:08 AM
+

my husband additional your site to our favorites for me to verify out. Have got to say you have some awesome things here. will ensure that i come back again to see more

نوشته شده توسط saltwater fish tank در January 13, 2011 04:36 AM
+

Thanks for the Greet Info!

نوشته شده توسط melatrol در January 13, 2011 04:39 AM
+

I have read a couple of of the articles on your website now, and i truly like your fashion of blogging. I additional it to my favorites weblog website list and will be checking back soon. Please check out my website as well and let me know what you believe.

نوشته شده توسط penny stocks to watch در January 13, 2011 04:41 AM
+

I like this info provided and it has given me some sort of commitment to have success for some reason, so thank you!

نوشته شده توسط bleeding hemorrhoids treatment در January 13, 2011 04:42 AM
+

Well I truly liked reading it. This subject provided by you is very effective for correct planning.

نوشته شده توسط Unlock Iphone 4.0 در January 14, 2011 01:30 AM
+

Hiya! You some form of expert? Great message. Can you tell me the best way to subscribe your weblog?

نوشته شده توسط Lorine Gabaldon در January 14, 2011 03:41 AM
+

Interesting article, thank you. Can you tell me about the third paragraph in more detail?

نوشته شده توسط Unlock Iphone for Free در January 14, 2011 02:37 PM
+

Thanks for action the time to talk about this, I feel strongly around it and love learning many on this topic.My blog around this poker double or nothing strategy If potential, as You gain expertise, would you mind change your blog with more information? It is extremely useful for me.

نوشته شده توسط Constance Burbidge در January 14, 2011 03:47 PM
+

I’d like to visit your weblog extra often but currently it seems to be taking without end to come back up. I visit from work, and our connection there's fairly good. Do you assume the problem could be on your finish?

نوشته شده توسط Hue Paris در January 15, 2011 05:55 PM
+

Hello everyone. I was just surfing the Internet for fun and came upon your website. Terrific post. Thanks a lot for sharing your experience! It is good to know that some people still put in an effort into managing their websites. I'll be sure to check back from time to time.

نوشته شده توسط web hosting در January 16, 2011 02:28 AM
+

Spot on with this write-up, I absolutely assume this website needs much extra consideration. I’ll in all probability be once more to read considerably more, thanks for that info.

نوشته شده توسط invicta 9094 در January 16, 2011 10:29 AM
+

Shalom feller. Amusing stuff. Have you heard about this current event?

نوشته شده توسط Aurelia Agarwal در January 16, 2011 11:34 AM
+

Hi pal. Delightful blog. Do you think you can also post about click?

نوشته شده توسط Waldo Zeis در January 16, 2011 11:40 AM
+

Cute place. Check out free true blood full episodes

نوشته شده توسط Catina Szymczyk در January 16, 2011 08:54 PM
+

TY for that helpful info! I wouldnt have gotten this otherwise!

نوشته شده توسط island water sports در January 17, 2011 02:59 AM
+

Well I really enjoyed studying it. This information offered by you is very practical for good planning.

نوشته شده توسط Adolfo Kliskey در January 17, 2011 11:01 AM
+

I hate seeing all these random spammy comments on good quality blogs like this. It's such a waste.

نوشته شده توسط Marcelino Whitsel در January 18, 2011 01:39 AM
+

Aw, this was a very nice post. In concept I want to put in writing like this moreover – taking time and actual effort to make a very good article… but what can I say… I procrastinate alot and under no circumstances seem to get something done.

نوشته شده توسط Alise Ragus در January 18, 2011 06:05 PM
+

Marvelous write-up really should, you placed significantly effort and energy in it We can tell! Your present internet website undoubtedly exceptional on top of that. Just how lengthy would it need folks make this fabulous website close to the place it really at this time?

نوشته شده توسط beagle puppies for sale in san antonio tx در January 18, 2011 09:03 PM
+

Simply would like to express that article is amazing. The clarity in your article is just amazing and i can think that you're an expert on this subject. Well with your permission allow me to grab your feed to keep up to date with incoming post. Thanks a million and please carry on the incredible work.

نوشته شده توسط Connie Seidman در January 18, 2011 11:23 PM
+

Adding to my best bookmarks kind regards, most certainly consider a follow-up article.

نوشته شده توسط Flora Ruybal در January 19, 2011 01:32 AM
+

Hello there, just became alert to your blog through Google, and found that it's truly informative. I am going to watch out for brussels. I will be grateful if you continue this in future. Numerous people will be benefited from your writing. Cheers!

نوشته شده توسط Cathy Dodgen در January 19, 2011 05:45 AM
+

Hey, great blog you have here, think I came across it on Yahoo but im not sure nowanyway, Ill check back again! Are guests allowed to post here?

نوشته شده توسط Michael Mangis در January 19, 2011 07:20 AM
+

hey there and thank you for your info - I’ve definitely picked up anything new from right here. I did however experience some technical issues using this website, since I tried to reload the website lots of times to get it to load properly. I had been wondering if your web hosting is OK? Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will very frequently affect your placement in google and can damage your quality score if advertising and marketing with Adwords.

نوشته شده توسط Wynell Ruys در January 19, 2011 07:38 AM
+

Quite a beautiful website. I built mine and i was looking for some design ideas and your website gave me some. Did you develop the website alone?

نوشته شده توسط Palmer Rehkop در January 20, 2011 02:47 AM
+

نوشته شده توسط David Reutimann در January 20, 2011 07:22 AM
+

Hiya, We all simply adore the actual web-site!! Now this is simply a incredible post. My partner and i look forward to browsing even more helpful tips in which you will be writing within the forthcoming. We have all acquired a ton with this. I am grateful. -Joie Hasting

نوشته شده توسط Joie Hasting در January 20, 2011 07:32 AM
+

Wow, awesome weblog layout! How long have you ever been blogging for? you made running a blog look easy. The entire look of your web site is magnificent, well the content!

نوشته شده توسط Leonore Quintela در January 20, 2011 09:21 AM
+

It is the best time to make a few plans for the longer term and it's time to be happy. I have read this submit and if I could I desire to recommend you few interesting things or advice. Maybe you can write subsequent articles relating to this article. I want to read even more things about it!

نوشته شده توسط Danille Vilven در January 21, 2011 08:59 AM
+

I am speechless. This is a superb weblog and very attractive too. Nice paintings! That's now not in reality so much coming from an novice writer like me, nevertheless it's all I may say after diving into your posts. Great grammar and vocabulary. Not like other blogs. You really recognize what you?re talking approximately too. Such a lot that you simply made me need to discover more. Your blog has develop into a stepping stone for me, my friend.

نوشته شده توسط Healthmaster Blender در January 21, 2011 07:38 PM
+

This is great! I think reading this, I loved every word. Seriously, keep posting the good information, bloggers like myself need it.

نوشته شده توسط Monika Interrante در January 22, 2011 01:34 AM
+

Hello there I am so grateful I found your blog, I really found you by mistake, while I was browsing on Aol for something else, Anyhow I am here now and would just like to say thank you for a fantastic post and a all round entertaining blog (I also love the theme/design), I dont have time to read through it all at the moment but I have bookmarked it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the awesome work.

نوشته شده توسط consolidating student loans در January 22, 2011 02:11 AM
+

A coolsite post right there buddy. Cheers for it .

نوشته شده توسط Ferdinand Meiste در January 22, 2011 09:34 AM
+

Good points?I'd note that as any individual who in reality doesn't write on blogs a lot (in truth, this can be my first post), I don't suppose the time period 'lurker' is very changing into to a non-posting reader. It's no longer your fault the least bit , but in all probability the blogosphere may get a hold of a greater, non-creepy identify for the ninety% people that enjoy reading the content .

نوشته شده توسط dead space 2 cheats در January 25, 2011 10:32 AM
+

Ordinary this post is totaly unrelated to what I used to be looking google for, nevertheless it used to be listed at the first page. I guess your doing one thing right if Google likes you sufficient to position you at the first web page of a non related search.

نوشته شده توسط wholesale blunt wraps در January 25, 2011 05:49 PM
+

You completed certain good points there. I did a search on the topic and found mainly persons will go along with with your blog.

نوشته شده توسط Paragon Sports در January 27, 2011 02:31 AM
+

Thank you, I wasted 30 minutes trying to figure this out. Thank you again!

نوشته شده توسط UrbanScooters.com در January 27, 2011 02:46 AM
+

I’m also interested in affilate and search engine marketing.

نوشته شده توسط Impotenz در January 28, 2011 11:50 AM
+

Pretty good post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I possess really enjoyed reading your blog posts.

نوشته شده توسط Potenzmittel Online در January 28, 2011 12:06 PM
+

Does your site have a contact page? I'm having a tough time locating it but, I'd like to send you an email. I've got some recommendations for your blog you might be interested in hearing. Either way, great website and I look forward to seeing it improve over time.

نوشته شده توسط z2300 در January 29, 2011 05:32 PM
+

I’m happy to have found your exceptionally high quality article! I agree with some of your readers and will eagerly look forward to your coming updates.

نوشته شده توسط Toshiko Chomali در January 30, 2011 08:52 PM
+

hiya all, I was just checkin' out this blog and I really enjoy the foundation of the article, and have nothing to do, so if anyone wants to have an engrossing discussion about it, please contact me on facebook, my name is kevin robechaud

نوشته شده توسط sign of nervous breakdown در January 31, 2011 03:19 AM
+

A seriously properly written and published post, credit for performing it and placing it up.

نوشته شده توسط Joseph Pankey در January 31, 2011 04:16 AM
+

What a great blog, thank you for letting me comment on it.

نوشته شده توسط conveyancing in Essex در January 31, 2011 01:08 PM
+

Thank you for an additional fantastic blog.Where else could I get this type of information composed in this kind of an incite total way? I’ve a project that I am just now doing work on, and i’m sure this will aid me a lot..and I’ve been looking for this kind of material since from couple of days….Thanks!!!!!

نوشته شده توسط cheap conveyancing quotes در January 31, 2011 06:47 PM
+

You have some pretty, I hate, find some of the ideas just how boring mine is

نوشته شده توسط Chyler Leigh در February 1, 2011 10:34 AM
+

There are some attention-grabbing time limits on this article however I don’t know if I see all of them heart to heart. There's some validity however I will take maintain opinion till I look into it further. Good article , thanks and we want more! Added to FeedBurner as nicely

نوشته شده توسط Maribel Sibal در February 1, 2011 09:48 PM
+

Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have really enjoyed surfing around your blog posts. After all I will be subscribing to your rss feed and I hope you write again soon!

نوشته شده توسط immigration solicitors در February 1, 2011 11:06 PM
+

Hi there! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog. Is it very difficult to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things out pretty quick. I'm thinking about setting up my own but I'm not sure where to begin. Do you have any points or suggestions? Appreciate it

نوشته شده توسط Adolph Topalian در February 2, 2011 12:41 AM
+

Hey! This is my first comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell you I truly enjoy reading your blog posts. Can you suggest any other blogs/websites/forums that go over the same subjects? Thank you so much!

نوشته شده توسط Stevie Richesin در February 2, 2011 12:41 AM
+

Impede the superior location take poker news.

نوشته شده توسط poker news در February 2, 2011 12:42 AM
+

You are a very bright individual!

نوشته شده توسط Free Ebook در February 2, 2011 02:16 AM
+

material here, much to offer, publish good stuff must be.

نوشته شده توسط Laura Harring در February 2, 2011 02:43 AM
+

Your place is valueble for me. Thanks!…

نوشته شده توسط massage therapy diploma uk در February 2, 2011 04:47 AM
+

Correspond the superior location around poker news.

نوشته شده توسط poker news در February 2, 2011 11:26 AM
+

How goes it, I've followed you on twitter, followed you on facebook, on the forums and now on your blog ! No no am not stalking you, but this is a terrific post as generally really quite helpful. Appear forward to reading lost more

نوشته شده توسط Johnny Horneff در February 2, 2011 04:52 PM
+

You made some decent points there. I looked on the internet for the issue and found most individuals will go along with with your website.

نوشته شده توسط serp ranking در February 3, 2011 04:04 AM
+

Hello there, I found your web site via Google while looking for a related topic, your web site came up, it looks great. I've bookmarked it in my google bookmarks.

نوشته شده توسط Brian Maez در February 3, 2011 05:12 AM
+

I was pretty delighted to discover this webpage.I wanted to thank you for this remarkable read!! I was certainly enjoying every little bit of it and I have you bookmarked to have a look at new stuff you submit.

نوشته شده توسط Carole Benjamin در February 3, 2011 07:55 AM
+

Spot on with this write-up, I truly think this website needs much more consideration. I’ll probably be again to read much more, thanks for that info.

نوشته شده توسط Dan Hattenbach در February 3, 2011 08:01 AM
+

I love your design, where did you find it? please share it with me? my email is cgibbon22@hotmail.com thanks in advance, Chadwick Waldridge

نوشته شده توسط Leonarda Crafford در February 3, 2011 11:36 AM
+

This is the right blog for anyone who wants to find out about this topic. You realize so much its almost hard to argue with you (not that I actually would want…HaHa). You definitely put a new spin on a topic thats been written about for years. Great stuff, just great!

نوشته شده توسط Celinda Blayney در February 3, 2011 01:31 PM
+

thanks for sharing your fantastic post,wish you have a nice day.

نوشته شده توسط RV Parts and Accessories در February 3, 2011 09:08 PM
+

Hey there, You have done an incredible job with this post. I will definitely favorite this and suggest this article to my friends. I am sure they'll love it.

نوشته شده توسط Grant Hewell در February 3, 2011 09:46 PM
+

You really make it seem so easy with your presentation but I find this topic to be actually something which I think I would never understand. It seems too complex and extremely broad for me. I'm looking forward for your next post, I’ll try to get the hang of it!

نوشته شده توسط Aron Blomstrom در February 3, 2011 10:21 PM
+

Thanks! Is it okay to put a few of this upon my site if I add a link returning to this site?

نوشته شده توسط Online MLM Secrets در February 3, 2011 11:53 PM
+

You are a very clever person!

نوشته شده توسط Novel در February 4, 2011 05:13 AM
+

Apple now has Rhapsody as an app, which is a great start, but it is currently hampered by the inability to store locally on your iPod, and has a dismal 64kbps bit rate. If this changes, then it will somewhat negate this advantage for the Zune, but the 10 songs per month will still be a big plus in Zune Pass' favor.

نوشته شده توسط Rolande Balis در February 4, 2011 07:59 AM
+

pcomtE UhBllxZ

نوشته شده توسط viagra در February 4, 2011 10:15 AM
+

I’m having a little issue. I can’t register your feed.

نوشته شده توسط Sumvision Cyclone در February 4, 2011 04:35 PM
+

I was pretty happy to discover this blog.I wanted to say thanks for this fantastic read!! I was certainly enjoying every little bit of it and I've you bookmarked to take a look at new stuff you submit.

نوشته شده توسط Diana Smith در February 5, 2011 03:55 AM
+

I love the dear information you be offering to your articles. I can bookmark your weblog and have my children take a look at up here generally. I'm reasonably sure they will be informed plenty of new stuff right here than anyone else!

نوشته شده توسط gemini در February 5, 2011 07:49 AM
+

You had handy ideas here. I did a research on the matter and found that probably people i've talked to will agree with your web page.

نوشته شده توسط electric breast pumps در February 6, 2011 12:50 AM
+

There is apparently a lot for me to study outside of my seminars. I really have to say thanks for the marvelous read.

نوشته شده توسط proactol در February 6, 2011 06:44 AM
+

Pretty section of content. I just stumbled aloft your blog and in accession capital to assert that I acquire in fact enjoyed account your blog posts. Any way I’ll be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently rapidly.

نوشته شده توسط Jesus Chomali در February 6, 2011 01:19 PM
+

I apperceive i’m a little off topic, but i just capital to say i adulation the blueprint of your blog. i’m new to the blogegine platform, so any suggestions on accepting my blog analytic nice would be appreciated.

نوشته شده توسط Laquita Morgensen در February 7, 2011 06:50 AM
+

deal a day

نوشته شده توسط Deal of the day در February 7, 2011 07:15 AM
+

Dude, I wish I could write articles half as good as you. Your posts are always so well written. Do you outsource it or write it yourself?

نوشته شده توسط Hope Deanne در February 7, 2011 11:27 AM
+

Dude, I must say that overall I am fairly taken with this web page. It is apparent that you know you subject matter and you are passionate about it.

نوشته شده توسط Jarrod Paloma در February 7, 2011 03:46 PM
+

Good day I am so glad I found your site, I really found you by mistake, while I was browsing on Digg for something else, Anyhow I am here now and would just like to say cheers for a fantastic post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to go through it all at the minute but I have bookmarked it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a lot more, Please do keep up the fantastic work.

نوشته شده توسط cieaura در February 7, 2011 09:25 PM
+

Youre so cool! I dont suppose Ive read anything like this before. So nice to search out any individual with some authentic thoughts on this subject. realy thank you for starting this up. this website is one thing that is wanted on the web, somebody with just a little originality. useful job for bringing one thing new to the internet!

نوشته شده توسط Rex Toomey در February 7, 2011 10:45 PM
+

#ohtruequotes about 2 hours ago via web · Reply · View Tweet 10+ recent retweets

نوشته شده توسط online bench craft company reviews در February 8, 2011 12:38 AM
+

Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your site, how can i subscribe for a blog web site? The account aided me a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided bright clear idea

نوشته شده توسط Johnetta Cradic در February 8, 2011 01:53 PM
+

Atypical this put up is totaly unrelated to what I used to be searching google for, but it surely was listed on the first page. I assume your doing one thing right if Google likes you sufficient to position you on the first page of a non related search.

نوشته شده توسط my site در February 8, 2011 06:40 PM
+

It’s unusual for me to find something on the internet that’s as entertaining and intriguing as what you’ve got here. Your page is sweet, your graphics are outstanding, and what’s more, you use source that are relevant to what you’re saying. You’re certainly one in a million, good job!

نوشته شده توسط Dan Kaner در February 8, 2011 09:30 PM
+

deal of the day

نوشته شده توسط Deal a Day در February 9, 2011 06:58 AM
+

With havin so much written content do you ever run into any issues of plagorism or copyright infringement? My site has a lot of exclusive content I've either written myself or outsourced but it appears a lot of it is popping it up all over the web without my agreement. Do you know any ways to help reduce content from being stolen? I'd really appreciate it.

نوشته شده توسط scholarships for high school در February 9, 2011 08:19 PM
+

Im pleased I located this blog, I couldnt discover any info on this topic prior to. Also manage a website and in case you are ever serious in doing a bit of guest writing for me please feel free to let me know, i'm always look for people to check out my web site. Please stop by and leave a comment sometime!

نوشته شده توسط Winston Otiz در February 10, 2011 02:57 AM
+

Excellent Article, I locate comming in your weblog frequently and genuinely need to congragulate your guys for writing this kind of captivating blogs. Spekaing of which i've a weblog myself and I hope it is possible to have a look and let me know what you feel it is possible to study blog

نوشته شده توسط Newcastle Airport Parking در February 10, 2011 04:39 AM
+

Hey, I have followed you on twitter, followed you on facebook, on the discussion boards and now on your blog ! No no am not stalking you, but this is a terrific post as normally very quite helpful. Look ahead to reading lost more

نوشته شده توسط Newcastle Airport Car Prking در February 10, 2011 11:57 AM
+

hotel riccione : Riccione is known as the Green Pearl of the Adriatic Coast, is a fascinating city with its spaces often arise where new fashions and new trends of the period. Nightclubs, discos, shopping avenue Ceccarini Riccione make its hotels with a great place for holidays but not only .. Riccione fact is also famous for its theme parks, as all know the great aquatic park and the new park Aquafan overseas, with the dolphins most famous in Italy.more info on my site: hotel riccione

نوشته شده توسط hotel riccione در February 10, 2011 03:18 PM
+

Just want to say this blog is almost amazing. I always like to learn something new about this because I have the similar blog in my Country (paintball sljeme) on this subject so this help´s me a lot. I did a search on the topic and found a good number of blogs but nothing like this.Thanks for sharing so much in your blog.. Greets, Marko

نوشته شده توسط Marko در February 10, 2011 08:14 PM
+

I have to ask how many hrs did you really invest making this write-up? It's extremely nicely published and writing isn't my powerful position. It actually shows that you might be passionate about this, and it comes across by means of your articles and reviews. Well performed, and I will make it a point to comply with you from now on.

نوشته شده توسط Airport Parking در February 10, 2011 08:16 PM
+

I wanted to say this blog is kinda awesome. I always like to learn something new about this because I have the similar blog in my Country (paintball sljeme) on this subject so this help´s me a lot. I did a search on the theme and found a good number of blogs but nothing like this.Thanks for sharing so much in your blog.. Greets, Maja

نوشته شده توسط Maja در February 10, 2011 11:15 PM
+

This is a good write-up, I was wondering if I could use this post on my website, I will link it back to your website though. If this is a problem please let me know and I will take it down right away.

نوشته شده توسط Jacqulyn Castells در February 11, 2011 04:57 AM
+

Thank you! I consistently bare to address on my website something like that. Can I apparatus a allocation of your column to my blog?

نوشته شده توسط Elenora Munks در February 11, 2011 07:21 AM
+

An interesting discussion is worth comment. I feel that you need to write more on this topic, it won't be a taboo topic but usually persons are not sufficient to talk on such topics. To the next. Cheers

نوشته شده توسط social media monitoring در February 11, 2011 08:52 AM
+

I have to comment to say... big thumbs up to the author. You have to admit that it is about time someone told it like it was...finally.

نوشته شده توسط home page در February 11, 2011 11:25 AM
+

We have constantly believed that the very best method to loose weight swiftly is to fundamentally reprogram your lifestyle. What I mean is, if you actually would like or have to burn some lbs, then you've to make this fundamental choice - am I going to do this or aren't I? Once you've made your mind up, and you're totally commited to your success, then next to nothing can stop you.

نوشته شده توسط Perdre Poids Rapidement در February 11, 2011 12:18 PM
+

I will be wondering how I might be advised whenever a dewalt cordless drill post has been made.

نوشته شده توسط Brittany Moses در February 11, 2011 05:25 PM
+

Well I sincerely liked reading it. This information provided by you is very helpful Thank you.

نوشته شده توسط large mirrors for walls در February 11, 2011 06:01 PM
+

This is a wonderful piece of content, I located your blog doing research google for a related topic and arrived to this. I couldnt discover to much different information on this piece of writing, so it was great to find this one. I will certainly be back again to check out some other posts that you have another time.

نوشته شده توسط Ebony Ruthman در February 12, 2011 02:46 AM
+

Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to more added agreeable from you! However, how could we communicate?

نوشته شده توسط celeb music blog در February 12, 2011 01:17 PM
+

I have been exploring for a little bit for any high quality articles or blog posts on this kind of area . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this website. Reading this info So i’m happy to convey that I have a very good uncanny feeling I discovered just what I needed. I most certainly will make sure to don’t forget this site and give it a glance on a constant basis.

نوشته شده توسط Lanita Towsend در February 13, 2011 11:47 AM
+

Heya i’m for the first time here. I came across this board and I find It truly useful & it helped me out a lot. I hope to give something back and aid others like you helped me.

نوشته شده توسط Melvina Fauci در February 13, 2011 02:41 PM
+

http://newsreading.blog.com/archives/1566

نوشته شده توسط Heathrow Airport Parking در February 13, 2011 11:57 PM
+

If a train departing Chicago, going at seventy five miles-per-hour and proceeding to the north strikes a mime , is there sufficient details to properly answer the question: what is the lowest speed necessary to kill a mime?

نوشته شده توسط Calandra Sanacore در February 14, 2011 09:02 AM
+

Not much of reader but your article kept me interested enough to finish

نوشته شده توسط Ford Hub Caps در February 14, 2011 09:56 PM
+

very nice post, i certainly love this web site, keep on it

نوشته شده توسط Hickory P244-VP در February 14, 2011 11:43 PM
+

Not much of reader but your article kept me interested enough to finish

نوشته شده توسط Wheel Skins در February 14, 2011 11:52 PM
+

Thank you so much for giving everyone a very memorable opportunity to read in detail from this website. It's always very useful and packed with a good time for me personally and my office peers to visit the blog not less than 3 times weekly to see the fresh issues you will have. And definitely, we're actually satisfied for the wonderful opinions you serve. Certain 3 areas in this article are indeed the finest we have ever had.

نوشته شده توسط Remodeling در February 15, 2011 01:23 AM
+

VRy interesting to read it :P :D

نوشته شده توسط Kirsten Knochel در February 15, 2011 05:06 AM
+

A formidable share, I just given this onto a colleague who was doing slightly evaluation on this. And he in reality purchased me breakfast because I discovered it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! However yeah Thnkx for spending the time to debate this, I really feel strongly about it and love studying more on this topic. If possible, as you develop into expertise, would you thoughts updating your blog with more details? It's highly useful for me. Large thumb up for this weblog submit!

نوشته شده توسط Chantelle Linwood در February 15, 2011 07:20 AM
+

Oh my goodness! an incredible article dude. Thanks Nonetheless I'm experiencing concern with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anybody getting equivalent rss problem? Anybody who is aware of kindly respond. Thnkx

نوشته شده توسط American AEP113SASCT در February 15, 2011 10:35 PM
+

Hello, I was searching for a model train set and found this site. Does anyone here have this train set? www.discounttrainsonline.com/Brawa-Bulbs-Grain-O-Wheat-16V-Green-2-Pcs/item186-3286.html I was looking for Brawa Bulbs Grain-O-Wheat, 16V, Green, (2 Pcs) 186-3286

نوشته شده توسط Kichler 3239TZ در February 16, 2011 01:27 AM
+

A powerful share, I just given this onto a colleague who was doing slightly analysis on this. And he actually purchased me breakfast because I discovered it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the deal with! However yeah Thnkx for spending the time to debate this, I really feel strongly about it and love reading more on this topic. If attainable, as you turn out to be expertise, would you mind updating your weblog with more details? It is extremely helpful for me. Large thumb up for this weblog put up!

نوشته شده توسط Toshiba DKT2204-CT cordless phone در February 16, 2011 05:51 AM
+

Wow! Thank you! I always wanted to write in my site some thing like that. Can I take part of your publish to my blog? Thanks, rissa Holmquist

نوشته شده توسط Amie Buza در February 17, 2011 09:30 AM
+

Your weblog is excellent. Thank you greatly for delivering a lot of very helpful information and facts. Thanks, varo Gessner

نوشته شده توسط Matilda Schuhmann در February 17, 2011 12:00 PM
+

I couldn't expect I can learn something from you, thank for the great info. I do agree what you mentioned here but not all people agree on it. Anyhow, keep the good stuff coming and people will follow.

نوشته شده توسط porcelain floor tiles در February 17, 2011 02:18 PM
+

I’ll be subscribing to your feed and I hope you post again soon. Thanks , ta Granville

نوشته شده توسط Adria Mccathern در February 17, 2011 09:25 PM
+

A large percentage of of what you point out is supprisingly precise and it makes me ponder why I hadn't looked at this in this light previously. This article really did turn the light on for me as far as this particular issue goes. But there is actually one issue I am not necessarily too cozy with and whilst I try to reconcile that with the actual core theme of the issue, let me see what the rest of your readers have to point out.Well done.

نوشته شده توسط ebooki در February 19, 2011 09:22 AM
+

Hey! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be okay. I'm definitely enjoying your blog and look forward to new posts.

نوشته شده توسط hoover steam vac در February 19, 2011 09:53 AM
+

Useful information, many thanks to the author. It is puzzling to me now, but in general, the usefulness and importance is overwhelming. Very much thanks again and good luck!I want to add your link on my site clickbank review.Please give me a response via email.

نوشته شده توسط clickbank review در February 19, 2011 12:01 PM
+

nice! i can tell this was important! good job!

نوشته شده توسط fingertip pulse oximeter در May 8, 2011 06:34 AM
+

I am a loyal reader but i dont like to comment usually, but nowadays i just thought i would let you know my thanks. cheers!

نوشته شده توسط rings در May 8, 2011 07:23 AM
+

That post was bland. Life proceeds. Seems it is fairly active right here

نوشته شده توسط used guitars online در May 8, 2011 07:25 AM
+

Pretty good post. I simply stumbled upon your blog and needed to say that I've really enjoyed reading your weblog posts.Anyway I'll be subscribing to your feed and I hope to learn your publish once more soon

نوشته شده توسط Stuart Capraro در May 8, 2011 07:56 AM
+

What a lovely day for a 1859143! SCK was here

نوشته شده توسط 1859143 در May 8, 2011 08:14 AM
+

I used to be questioning what is up with that bizarre gravatar??? I do know 5am is early and I’m not wanting my finest at that hour, however I hope I don’t appear to be this! I'd nevertheless make that face if I’m requested to do a hundred pushups. lol

نوشته شده توسط Burton Iseli در May 8, 2011 12:55 PM
+

That is the best blog for anyone who needs to search out out about this topic. You understand a lot its nearly hard to argue with you (not that I actually would need…HaHa). You positively put a new spin on a subject thats been written about for years. Great stuff, simply nice!

نوشته شده توسط naprawa sterowników در May 8, 2011 01:46 PM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Maxim-Lighting/1001-RP.html a picture of it is on this site Maxim Lighting 1001-RP Rust Patina

anyone?

نوشته شده توسط Toshiba DKT3020S phone در May 8, 2011 02:39 PM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Quoizel-Lighting/DI43224C.html a picture of it is on this site Quoizel Lighting DI43224C Demitri Polished Chrome

anyone?

نوشته شده توسط Nortel Meridian M7200 phone در May 8, 2011 02:39 PM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Maxim-Lighting/11056-SVSN.html a picture of it is on this site Maxim Lighting 11056-SVSN Soho Satin Nickel

anyone?

نوشته شده توسط Tosiba phone در May 8, 2011 02:39 PM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Sea-Gull-Lighting/8456-02.html a picture of it is on this site Sea Gull Lighting 8456-02 Polished Solid Brass

anyone?

نوشته شده توسط DKT3010SD telephone در May 8, 2011 02:39 PM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Designers-Fountain/81985-BNB.html a picture of it is on this site Designers Fountain 81985-BNB Bella Vista Burnished Bronze

anyone?

نوشته شده توسط Toshiba DKT3001 phone در May 8, 2011 02:49 PM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Quoizel-Lighting/TFAV2823VB.html a picture of it is on this site Quoizel Lighting TFAV2823VB Ava Vintage Bronze

anyone?

نوشته شده توسط Aastra M112I IP phone در May 8, 2011 02:49 PM
+

top web design agencies in london

نوشته شده توسط web design agency california در May 8, 2011 06:10 PM
+

Seems it is fairly energetic right here. I think most of these comments are trash, You might want to moderate them.

نوشته شده توسط Chevrolet در May 8, 2011 08:08 PM
+

I like this web site so much, saved to favorites .

نوشته شده توسط erie escorts در May 8, 2011 09:27 PM
+

You got some great ideas there. I did a search on the issue and learnt most peoples will agree with your blog.

نوشته شده توسط michigan by owner در May 8, 2011 09:28 PM
+

Generally I do not post on blogs, but I would like to say that this post really forced me to do so. Really nice post!

نوشته شده توسط california for sale by owner در May 8, 2011 09:43 PM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Savoy-House-Lighting/8-5779-3-13.html a picture of it is on this site Savoy House Lighting 8-5779-3-13 Willoughby English Bronze

anyone?

نوشته شده توسط Toshiba DKT2010S در May 8, 2011 10:52 PM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Sea-Gull-Lighting/69152BLE-962.html a picture of it is on this site Sea Gull Lighting 69152BLE-962 Nexus Brushed Nickel

anyone?

نوشته شده توسط Sell business phone در May 8, 2011 11:36 PM
+

I realise this is off topic but while your website watchs nice, it would be far better if you'll be able to use lighter colors too in the design. This will encourage a lot more readers come to check it out more often!

نوشته شده توسط MyAirShoes در May 8, 2011 11:51 PM
+

This website has incredibly great share remarks right here. The following is my resource. Ovguide

نوشته شده توسط Livia Ziegler در May 8, 2011 11:57 PM
+

There is noticeably a bundle to find out about this. I assume you made sure good points in features also.

نوشته شده توسط Small Penis Humiliation Porn در May 9, 2011 02:12 AM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Golden-Lighting/3711-17-CB.html a picture of it is on this site Golden Lighting 3711-17-CB Rockefeller Champagne Bronze

anyone?

نوشته شده توسط business opportunity experts در May 9, 2011 06:24 AM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Designers-Fountain/80902-WM.html a picture of it is on this site Designers Fountain 80902-WM Melia Warm Mahogany

anyone?

نوشته شده توسط custom marine interiors در May 9, 2011 06:24 AM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Maxim-Lighting/20203-RTBC.html a picture of it is on this site Maxim Lighting 20203-RTBC Bali Bali Collection

anyone?

نوشته شده توسط plasma install در May 9, 2011 06:24 AM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Kichler-Lighting/9029TZ.html a picture of it is on this site Kichler Lighting 9029TZ Kirkwood Tannery Bronze

anyone?

نوشته شده توسط access website design در May 9, 2011 06:24 AM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Lite-Source/LS1937WHT-MOS.html a picture of it is on this site Lite Source LS1937WHT-MOS Camden Polished Steel

anyone?

نوشته شده توسط denver ski clothing در May 9, 2011 06:33 AM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Minka-Lavery/6153-244.html a picture of it is on this site Minka Lavery 6153-244 Travertine Bath Aged Stone

anyone?

نوشته شده توسط golf shops در May 9, 2011 06:33 AM
+

I think most of these messages appear to be trash. You might want to delete them.

نوشته شده توسط Dodge در May 9, 2011 06:49 AM
+

Time is money as the outdated saying goes, and by reading this post, I spotted that I saved myself lots of treasured time, which would have been in any other case spent on studying low consistency info throughout the almighty web. Thanks for the straight to the purpose, worthwhile enter!

نوشته شده توسط Octavio Gulbrandsen در May 9, 2011 08:00 AM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Kichler-Lighting/15065BKT.html a picture of it is on this site Kichler Lighting 15065BKT Mini Light Textured Black

anyone?

نوشته شده توسط solar products در May 9, 2011 03:28 PM
+

While looking for a light fixture I found this website do you know anything about www.lamps-lighting.com/Minka-Lavery/4489-167B.html a picture of it is on this site Minka Lavery 4489-167B Grahmton Deep Lathan Bronze

anyone?

نوشته شده توسط bamboo vanity cabinets در May 9, 2011 04:24 PM
+

The Great Barrier Reef is situated about 30km off Cairns. Cairns has some world calss rainforest on offer.

نوشته شده توسط Cairns Information در May 9, 2011 06:43 PM
+

[url=http://uzehu.wegrow.pl/gry-erotyczne-jar-chomikuj.html]gry erotyczne jar chomikuj[/url]

نوشته شده توسط elerginna در May 9, 2011 07:38 PM
+

I do believe all of the ideas you've introduced on your post. They are really convincing and can certainly work. Nonetheless, the posts are very short for newbies. May you please extend them a little from next time? Thanks for the post.

نوشته شده توسط rare coin dealer در May 9, 2011 08:33 PM
+

This is a good,common sense article.Very helpful to one who is just finding the resouces about this part.It will certainly help educate me.

نوشته شده توسط new york flat fee mls listing در May 9, 2011 11:14 PM
+

[url=http://epycaca.warszawa.pl/jak-ukra%C5%9B%C4%87-szafiry-na-pet-party.html]jak ukrasc szafiry na pet party[/url]

نوشته شده توسط elerginna در May 10, 2011 02:57 AM
+

Youre so cool! I dont suppose Ive read anything like this before. So good to search out any individual with some unique thoughts on this subject. realy thanks for beginning this up. this website is one thing that is wanted on the web, someone with a bit of originality. helpful job for bringing something new to the web!

نوشته شده توسط Bowser 56558 در May 10, 2011 04:31 AM
+

Would you be involved in exchanging links?

نوشته شده توسط Pikestuff 8112 در May 10, 2011 04:32 AM
+

I am glad for commenting to make you understand of the fabulous discovery our child had using the blog. She figured out plenty of details, including what it's like to possess an awesome helping spirit to make certain people without hassle grasp various hard to do things. You actually did more than people's expected results. I appreciate you for supplying these important, trusted, explanatory not to mention cool thoughts on that topic to Lizeth.

نوشته شده توسط Microscale 90041 در May 10, 2011 04:32 AM
+

I’d have to examine with you here. Which is not one thing I normally do! I enjoy reading a post that can make folks think. Additionally, thanks for permitting me to remark!

نوشته شده توسط Grandt 5172 در May 10, 2011 04:32 AM
+

Aw, this was a very nice post. In concept I would like to put in writing like this additionally – taking time and precise effort to make a very good article… however what can I say… I procrastinate alot and under no circumstances appear to get something done.

نوشته شده توسط Atlas 49883 در May 10, 2011 04:37 AM
+

This website can be a stroll-via for the entire information you wished about this and didn’t know who to ask. Glimpse here, and you’ll definitely uncover it.

نوشته شده توسط Bachmann 84302 در May 10, 2011 04:37 AM
+

I invited my friend to your blog, you really got good blog. I found it in Yahoo.

نوشته شده توسط Eko Pufa در May 10, 2011 05:14 AM
+

A lot of the tips linked to this write-up are in general high-quality but had me personally wondering, did people truly report that? One thing I've got to talk about is your writing experience are very good and i will most likely be coming back again back for any brand-new post you produce, you could well have a brand new fanatic. I saved this page for reference.

نوشته شده توسط xbox live points redeem cod در May 10, 2011 06:27 AM
+

Your house is valueble for me. Thanks!…

نوشته شده توسط Microscale 60853 در May 10, 2011 11:00 AM
+

I am writing to let you understand of the remarkable experience our girl experienced studying yuor web blog. She figured out some things, which included how it is like to possess a marvelous helping heart to have many more without difficulty understand several impossible subject areas. You truly surpassed our own expected results. Thank you for imparting those warm and friendly, dependable, informative and even easy thoughts on this topic to Ethel.

نوشته شده توسط Athearn 95000 در May 10, 2011 11:41 AM
+

Excellent post with some good info, think i’ll share this on my twitter if you don’t mind and maybe even blogroll it depending on the feedback, thanks for sharing.

نوشته شده توسط technotrend ag در May 10, 2011 01:49 PM
+

Because of reading your blog, I undisputed to scribble my own. I had not in any degree been interested in keeping a blog until I slogan how beneficial yours was, then I was inspired!

نوشته شده توسط Air Max 93 در May 10, 2011 02:15 PM
+

O . k ., this is a nice beginning however i'm going to take a look at that a touch more. Will show you exactly what else there is.

نوشته شده توسط Ozella Schmeisser در May 10, 2011 03:09 PM
+

Strange this publish is totaly unrelated to what I was looking google for, but it was once listed on the first page. I guess your doing something proper if Google likes you adequate to position you on the first page of a non similar search.

نوشته شده توسط hand ironing در May 10, 2011 04:15 PM
+

I'm still learning from you, but I'm making my way to the top as well. I definitely enjoy reading all that is written on your blog.Keep the stories coming. I loved it!

نوشته شده توسط click here در May 10, 2011 07:33 PM
+

Appears it is fairly active in these comments

نوشته شده توسط Buy gold coins در May 10, 2011 08:33 PM
+

Thanks a lot, this article is quite interesting, My partner and I anticipate reading through more of your website.

نوشته شده توسط google browser toolbar در May 10, 2011 08:47 PM
+

Mariela Plum

نوشته شده توسط nexus s accessories در May 10, 2011 10:09 PM
+

If possible, as you clear knowledge, would you astuteness updating your blog with more information? It is damned helpful looking for me.

نوشته شده توسط wholesale Steelers jerseys در May 10, 2011 10:18 PM
+

in addition to my guys were actually taking note of the nice tips and tricks found on your web site and at once I had a horrible suspicion I had not expressed respect to you for those techniques. All the young boys came absolutely thrilled to read through them and have in effect in truth been having fun with those things. Appreciate your indeed being very accommodating and for deciding on such excellent subject matter most people are really eager to learn about. Our honest regret for not expressing appreciation to sooner.

نوشته شده توسط wine and cheese در May 11, 2011 04:52 AM
+

you will have an awesome blog right here! would you wish to make some invite posts on my blog?

نوشته شده توسط snore aide در May 11, 2011 05:41 AM
+

Exactly where do these bloggers come up with this stuff?

نوشته شده توسط Ford در May 11, 2011 06:10 AM
+

The awesome recent content keep me coming only here very frequently. Thanks a ton.

نوشته شده توسط SEO Link Building در May 11, 2011 12:03 PM
+

The huge amount of fresh quality content on this particular website has really made me understand the massive authority your site carries. Incredible posts and articles all 'round. Keep up the good work.

نوشته شده توسط Reverse Email Lookup در May 11, 2011 02:15 PM
+

very good post, i actually love this web site, keep on it

نوشته شده توسط phen375 در May 11, 2011 03:48 PM
+

Informative post, this is. It is always nice to come across a post that is useful.

نوشته شده توسط arkansas for sale by owner در May 11, 2011 04:47 PM
+

Where do these trolling geeks get this stuff?

نوشته شده توسط Rare gold coins در May 11, 2011 05:32 PM
+

You made some respectable factors there. I looked on the web for the issue and found most people will go together with together with your website.

نوشته شده توسط Foster Lorenc در May 11, 2011 08:30 PM
+

Almost all I can point out is, I don't know what to say! Except naturally, for the wonderful tips that happen to be shared within this blog. I am able to think of a thousand fun ways to read the reports on this site. I do believe I will finally take a step employing your tips on areas I could not have been able to take care of alone. You were so considerate to permit me to be one of those to profit from your useful information. Please know how significantly I appreciate it.

نوشته شده توسط Nenas Lindas در May 11, 2011 11:10 PM
+

Just where do these commenters get this stuff? Also, why do you claim something such as that?

نوشته شده توسط Dodge در May 12, 2011 03:54 AM
+

This site seems to recieve a great deal of visitors. How do you advertise it? It offers a nice unique spin on things. I guess having something authentic or substantial to give info on is the most important thing.

نوشته شده توسط Carmella Demauri در May 12, 2011 05:50 AM
+

This is useful article. Thank you very much

نوشته شده توسط Mose Boemig در May 12, 2011 02:53 PM
+

Seems it is pretty energetic around here

نوشته شده توسط Eagle Gold Coins در May 12, 2011 05:25 PM
+

excellent post, very informative. I wonder why the other experts of this sector do not notice this. You should continue your writing. I am confident, you have a great readers' base already!

نوشته شده توسط how to make easy money در May 12, 2011 06:35 PM
+

Exactly how did you figure all this out about this topic? I enjoyed reading this, I'll have to visit other pages on your site straight away.

نوشته شده توسط south carolina for sale by owner در May 12, 2011 11:46 PM
+

This article was incredibly dull. Everyday living moves on.

نوشته شده توسط key fobs در May 13, 2011 12:02 AM
+

I loved as much as you’ll receive carried out right here. The sketch is attractive, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get bought an nervousness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again as exactly the same nearly a lot often inside case you shield this hike.

نوشته شده توسط lighting manufacturers در May 13, 2011 12:31 AM
+

I must say that overall I am very taken with this site. It is apparent that you know you subject matter and you are passionate about it. I wish I had got your ability to write. I have bookmarked your site and look forward to more updates.

نوشته شده توسط oklahoma mls for sellers در May 13, 2011 01:39 AM
+

I had difficulty looking at this in Firefox but it works fine in IE. Anway, the content is good. I am very happy to have come across this.

نوشته شده توسط ohio sell home در May 13, 2011 02:25 AM
+

Strange this post is totaly unrelated to what I was searching google for, but it was listed on the first page. I guess your doing something right if Yahoo likes you enough to put you on the first page of a non related search. :)

نوشته شده توسط lady gaga quotes about life در May 13, 2011 05:03 AM
+

I do enjoy the way you have presented this certain circumstance not to mention this method really does provide me a lot of ideas for thought. In any event, considered from all the things that I have experienced, I merely wish when ever other opinions pile on that men and women always keep on issue and not begin upon a tirade of various other scoops of the day. But still, thanks a lot regarding this outstanding piece and though I really don't concur with this in it's entirety, I respect your standpoint.

نوشته شده توسط car loans bad credit problem در May 13, 2011 08:54 AM
+

A few of these comments on this post look like junk, You might want to get rid of them.

نوشته شده توسط OEM در May 13, 2011 06:58 PM
+

this was a sheer enjoyable read. i enjoyed it damned much!|Thanks on this article! In any case, I had a emotionally upset viewing this article in Safari 5. Just wanted to occasion that to your concentration! Thanks.

نوشته شده توسط Jordans 6 Ring در May 13, 2011 10:39 PM
+

Seems to be fairly lively around here. A few of these comments on this article look like junk; You should moderate them.

نوشته شده توسط Fuel Injectors در May 14, 2011 01:48 AM
+

As soon as I noticed this site I went on reddit to share some of the love with them.

نوشته شده توسط Shawn U. Hughes در May 14, 2011 05:51 AM
+

This site was bland. Existence moves on.

نوشته شده توسط Chevy در May 14, 2011 08:27 AM
+

Have you ever thought-about adding more videos to your blog posts to keep the readers more entertained? I mean I simply read via the entire article of yours and it was quite good but since I'm more of a visual learner,I discovered that to be more helpful properly let me know how it seems! I like what you guys are always up too. Such clever work and reporting! Sustain the good works guys I've added you guys to my blogroll. This is a great article thanks for sharing this informative information.. I will go to your weblog {regularl

نوشته شده توسط samsung 3d led tv در May 14, 2011 11:15 AM
+

Let me just say that this is certainly a good impacting take on this specific issue. Thanks, I’m happy you shared your opinions in addition to smart ideas and I discovered I concur. I definitely recognize your clear writing as well as the energy you have invested with this post. Loads of thanks for the strong work also great luck with your site, I most certainly will be awaiting new topics in the future.

نوشته شده توسط lighting manufacturers در May 14, 2011 06:43 PM
+

This is a really informative post. Thank you for sharing it with us.

نوشته شده توسط by owner در May 14, 2011 11:56 PM
+

Order logical games!

نوشته شده توسط łamigłówki در May 15, 2011 12:18 AM
+

Do yiou have a RSS feed or subscriber list I can subscribe to on your site? I've read another of your post, I found in Google, and I notice I find myself coming back. Thanks..

نوشته شده توسط smokeless cigarettes در May 15, 2011 03:03 AM
+

My brother suggested I might like this blog. He was totally right. This post actually made my day. You cann't imagine just how much time I had spent for this information! Thanks!

نوشته شده توسط Elene Depena در May 15, 2011 05:14 AM
+

What youre saying is completely true. I know that everybody must say the same thing, but I just think that you put it in a way that everyone can understand. I also love the images you put in here. They fit so well with what youre trying to say. Im sure youll reach so many people with what youve got to say.

نوشته شده توسط fashion tips در May 15, 2011 05:20 AM
+

Just where do these geeks get this stuff? Tell me why on earth do you claim something like that?

نوشته شده توسط Plush baby toys در May 15, 2011 07:13 AM
+

This is helpful blog. Thank you very much

نوشته شده توسط Meg Mordecai در May 15, 2011 11:38 AM
+

Would you be fascinated about exchanging links?

نوشته شده توسط treating anxiety disorders herbal remedies در May 15, 2011 06:22 PM
+

That article was dull. Daily life proceeds.

نوشته شده توسط clutches در May 15, 2011 09:01 PM
+

Wow! brillant piece of information, I had come to know about your web-page from my friend hardkik, chennai,i have read atleast 9 posts of yours by now, and let me tell you, your webpage gives the best and the most interesting information. This is just the kind of information that i had been looking for, i'm already your rss reader now and i would regularly watch out for the new posts, once again hats off to you! Thanx a million once again, Regards, Multibagger

نوشته شده توسط multibagger tips در May 15, 2011 11:09 PM
+

That post is unexciting. Life continues. Appears it is fairly energetic on this site

نوشته شده توسط used bass guitars در May 16, 2011 08:33 AM
+

This is awesome! I like megavideo! I'm starting there now. Hope you can post more. I truly admire you. Congratulations. Job well Done - Alyssa Moon

نوشته شده توسط Barbie Girl در May 16, 2011 12:30 PM
+

Generally I do not post on blogs, but I would like to say that this post really forced me to do so. Really nice post!

نوشته شده توسط for sale by owner در May 16, 2011 03:31 PM
+

Congratulations on having one of the most sophisticated blogs Ive come across in some time! Its just incredible how much you can take away from something simply because of how visually beautiful it is. Youve put together a great blog space --great graphics, videos, layout. This is definitely a must-see blog!

نوشته شده توسط Ohio dumpsters در May 16, 2011 04:04 PM
+

[url=http://xbkf9e.345.pl/Zalukaj-och-karol2.html]Zalukaj och karol2[/url]

نوشته شده توسط elerginna در May 16, 2011 04:44 PM
+

Nice & fresh looking site, I'll share it on tweeter!

نوشته شده توسط rikers island در May 16, 2011 05:08 PM
+

Hello just needed to say howdy, immediately after lurking within the shadows for so lengthy and subsequent your weblog with intrested. I needed to comment I'm a previous pupil given that graduating I've began my personal style business and my most recent 1 would be to do with Airport parking, I'm hoping you're in a position to possess a appear and allow me to understand what you believe?

نوشته شده توسط Hot Press Release در May 16, 2011 07:05 PM
+

Thanks for the sensible critique. Me and my neighbor were just preparing to do a little research about this. We got a grab a book from our area library but I think I learned more from this post. I'm very glad to see such magnificent information being shared freely out there.Top Web Hosting Providers

نوشته شده توسط web hosting reviews در May 16, 2011 07:28 PM
+

Quite a few of these replies on this post look like trash; You might want to delete them.

نوشته شده توسط clutches در May 16, 2011 10:57 PM
+

[url=http://afuza.bieszczady.pl/Skrzydlate-%C5%9Bwinie-rapidshare.html]Skrzydlate swinie rapidshare[/url]

نوشته شده توسط elerginna در May 17, 2011 12:29 AM
+

Thank you for your thoughtful post!

نوشته شده توسط Drupal Theming در May 17, 2011 04:54 AM
+

Appears it is pretty energetic around here. A few of these replies are garbage. You should get rid of them.

نوشته شده توسط Get a guitar در May 17, 2011 05:22 AM
+

[url=http://ekotybyqa.bytom.pl/Chomikuj-kod-do-hotelowe-imperium.html]Chomikuj kod do hotelowe imperium[/url]

نوشته شده توسط elerginna در May 17, 2011 09:46 AM
+

Hey! I just would like to give a huge thumbs up for the good information you have here on this post. I will be coming again to your weblog for extra soon.

نوشته شده توسط ear wifi headphone در May 17, 2011 10:21 AM
+

Your web page won't display appropriately on my i phone - you may want to try and fix that

نوشته شده توسط Hannah Murray در May 17, 2011 11:58 AM
+

Where do these crazy people come up with this stuff? Also, why do you say some thing like this?

نوشته شده توسط used guitars در May 17, 2011 04:59 PM
+

Wonderful article on the many questions you answered me really great! Share this article the rest of my friends! Yours!

نوشته شده توسط Internet News در May 17, 2011 05:00 PM
+

[url=http://7op1pl7g.orge.pl/patch-v32-cs-1-6-download.html]patch v32 cs 1 6 download[/url]

نوشته شده توسط elerginna در May 17, 2011 07:50 PM
+

I am often to running a blog and i really appreciate your content. The article has really peaks my interest. I'm going to bookmark your website and hold checking for brand spanking new information.

نوشته شده توسط affordable laptop price در May 17, 2011 08:35 PM
+

Have you thought about adding some social bookmarking buttons to these blogs. At least for facebook.

نوشته شده توسط airtran coupons در May 17, 2011 10:47 PM
+

[url=http://dlr0k1oq.bee.pl/nokia-5230-motywy-do-pobrania-za-darmo.html]nokia 5230 motywy do pobrania za darmo[/url]

نوشته شده توسط Rowpaywom در May 17, 2011 11:25 PM
+

Thank you for sharing this first-class write-up. Very interesting ideas! (as always, btw)

نوشته شده توسط auto warranty در May 18, 2011 04:30 AM
+

Interesting information, may I use a part of it in my website?

نوشته شده توسط owners در May 18, 2011 05:07 AM
+

This really is my very first time i visit here. I discovered so numerous fascinating stuff in your weblog particularly its discussion. From the plenty of comments on your content articles, I guess I am not the only one having all the enjoyment right here! keep up the great work.

نوشته شده توسط home owners در May 18, 2011 05:45 AM
+

Hi Webmaster, commenters and everybody else !!! The blog was absolutely fantastic! Lots of great information and inspiration, both of which we all need!Keep 'em coming... you all do such a great job at such Concepts... can't tell you how much I, for one appreciate all you do!

نوشته شده توسط for sale by owner در May 18, 2011 05:57 AM
+

Thanks for these two very informative articles and taking the time to explain what is a pretty complex topic on web management. Well written, clear and concise.

نوشته شده توسط Best Stroller در May 18, 2011 06:07 AM
+

You made some first rate factors there. I seemed on the internet for the issue and located most individuals will go together with together with your website.

نوشته شده توسط learning math در May 18, 2011 11:12 AM
+

I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well. In fact your creative writing abilities has inspired me.

نوشته شده توسط new york fsbo در May 18, 2011 02:42 PM
+

[url=http://epkspj.osa.pl/Netcracker-download-pl.html]Netcracker download pl[/url]

نوشته شده توسط Rowpaywom در May 18, 2011 05:18 PM
+

[url=http://s6ea6s.orge.pl/cs1-6-Wh.html]cs1 6 Wh[/url]

نوشته شده توسط elerginna در May 18, 2011 05:30 PM
+

A few of these comments on this article are trash; You should filter them out.

نوشته شده توسط used bass guitars در May 18, 2011 05:47 PM
+

Hi there! I'm at work browsing your blog from my new iphone! Just wanted to say I love reading your blog and look forward to all your posts! Carry on the fantastic work!

نوشته شده توسط Becky Laakso در May 18, 2011 08:17 PM
+

[url=http://fafar.jaworzno.pl/Chomikuj-Familiada-gra.html]Chomikuj Familiada gra[/url]

نوشته شده توسط Rowpaywom در May 19, 2011 02:25 AM
+

[url=http://oniru.zgora.pl/tematy-do-SGH-f480.html]tematy do SGH f480[/url]

نوشته شده توسط Rowpaywom در May 19, 2011 03:17 AM
+

check this site http://www.100codes.com for newest discounts . we daily update our discounts codes

نوشته شده توسط discountscodes در May 19, 2011 04:06 AM
+

[url=http://m1p0gj.345.pl/waka-waka-podk%C5%82ad.html]waka waka podklad[/url]

نوشته شده توسط Rowpaywom در May 19, 2011 08:19 AM
+

Good post

نوشته شده توسط Mui Sprang در May 19, 2011 08:39 AM
+

Hey great site I really enjoyed the read thank you for posting such valuable info and keeping up with the latest trends.

نوشته شده توسط Hayley Loughney در May 20, 2011 02:17 AM
+

Seems to be fairly energetic around here. A good number of these messages appear to be garbage, You should filter them out.

نوشته شده توسط used guitars در May 20, 2011 02:51 AM
+

I simply couldn't leave your website prior to suggesting that I extremely enjoyed the standard information a person provide on your guests? Is going to be back often to inspect new posts

نوشته شده توسط london escorts در May 20, 2011 03:21 AM
+

[url=http://ufozoq.konin.pl/Victoria-Lanz-chomikuj.html]Victoria Lanz chomikuj[/url]

نوشته شده توسط elerginna در May 20, 2011 07:31 AM
+

[url=http://sekasyson.malopolska.pl/pokemon-na-i900-chomikuj.html]pokemon na i900 chomikuj[/url]

نوشته شده توسط Rowpaywom در May 20, 2011 08:10 AM
+

Youre so cool! I dont suppose Ive learn something like this before. So nice to seek out any individual with some original ideas on this subject. realy thank you for starting this up. this website is one thing that's needed on the internet, someone with a bit originality. helpful job for bringing one thing new to the internet!

نوشته شده توسط Chau Double در May 20, 2011 09:30 AM
+

[url=http://7q3u2ia.bee.pl/nuty-na-skrzypce-dla-elizy.html]nuty na skrzypce dla elizy[/url]

نوشته شده توسط elerginna در May 20, 2011 09:51 AM
+

Congratulations on having Hands down the most sophisticated blogs Ive come throughout in many time! Its just incredible how much you can remember from one thing because of how visually beautiful it’s. Youve put collectively a very good blog space -great graphics, videos, layout. This is certainly undoubtedly a must-see weblog!

نوشته شده توسط best jeans در May 20, 2011 09:56 AM
+

[url=http://qotuqi.ilawa.pl/program-linijka-download.html]program linijka download[/url]

نوشته شده توسط Rowpaywom در May 20, 2011 04:09 PM
+

Hi. I needed to drop you a quick be aware to express my thanks. Ive been following your blog for a month or so and have picked up a ton of fine info and loved the strategy youve structured your site. I'm making an attempt to run my very own weblog however I believe its too common and I need to concentrate on a whole lot of smaller topics. Being all issues to all folks isn't all that its cracked as much as be

نوشته شده توسط Vivienne Scheve در May 20, 2011 04:29 PM
+

[url=http://53vpwotc.bee.pl/nirvana-dyskografia-chomikuj-pl.html]nirvana dyskografia chomikuj pl[/url]

نوشته شده توسط elerginna در May 20, 2011 05:39 PM
+

I am writing to let you know what a nice encounter my princess went through visiting your web page. She came to find numerous things, not to mention how it is like to possess an awesome giving mindset to get the mediocre ones with ease learn about chosen advanced issues. You truly surpassed my expected results. Thanks for giving such productive, trusted, informative and as well as cool guidance on this topic to Ethel.

نوشته شده توسط how to attract women در May 20, 2011 09:20 PM
+

Congratulations on having Hands down the most sophisticated blogs Ive come throughout in certain time! Its just incredible what you can remember from one thing simply because of how visually beautiful it’s. Youve put collectively an awesome blog space -great graphics, videos, layout. This can be undoubtedly a must-see weblog!

نوشته شده توسط ip address در May 20, 2011 09:35 PM
+

you have a link on my blog http://www.business4cityoflondon.co.uk/blog/?page_id=10,Very interesting topic , regards for putting up.

نوشته شده توسط Immigration در May 20, 2011 10:05 PM
+

[url=http://g2c5icz.orge.pl/Org-kod-ls2011-multiplayer.html]Org kod ls2011 multiplayer[/url]

نوشته شده توسط Rowpaywom در May 20, 2011 11:50 PM
+

Congratulations for posting such a useful blog. Your blog isn't only informative but also extremely artistic too. There usually are extremely couple of individuals who can write not so easy articles that creatively. Keep up the good writing !!

نوشته شده توسط laan در May 21, 2011 02:44 AM
+

[url=http://nm8ra81t.bee.pl/dyplomy-konkursowe-chomikuj.html]dyplomy konkursowe chomikuj[/url]

نوشته شده توسط Rowpaywom در May 21, 2011 07:01 AM
+

I absolutely love your blog and find the majority of your post's to be exactly I'm looking for. Do you offer guest writers to write content in your case? I wouldn't mind publishing a post or elaborating on a lot of the subjects you write about here. Again, awesome site!

نوشته شده توسط Magali Nacar در May 21, 2011 07:47 AM
+

[url=http://nofynucas.cieszyn.pl/age-of-heroes-mobile-chomikuj.html]age of heroes mobile chomikuj[/url]

نوشته شده توسط Rowpaywom در May 21, 2011 08:32 AM
+

Quite a few of these replies are garbage; You might want to get rid of them. That article was boring. Life continues.

نوشته شده توسط Chopper Motorcycle در May 21, 2011 08:36 AM
+

This is the right blog for anyone who wants to find out about this topic. You realize so much its almost hard to argue with you (not that I actually would want…HaHa). You definitely put a new spin on a topic thats been written about for years. Great stuff, just great!

نوشته شده توسط Jayme Kabus در May 21, 2011 11:15 AM
+

My wife and i got now thrilled Michael managed to round up his homework through the ideas he obtained from your very own web page. It is now and again perplexing to just choose to be giving for free tactics that the others might have been selling. We do understand we have got the writer to appreciate because of that. The illustrations you made, the simple site menu, the friendships you will make it possible to engender - it is mostly extraordinary, and it is facilitating our son in addition to our family feel that that concept is brilliant, which is certainly extraordinarily important. Thanks for everything!

نوشته شده توسط quotazione oro در May 22, 2011 02:39 AM
+

Cairns has some top quality bungy jumping on offer.

نوشته شده توسط Darien Cairns در May 22, 2011 04:26 AM
+

Thanks for the help, I,ve been searching for this soloution for hours

نوشته شده توسط Maeve Cairns در May 22, 2011 05:05 AM
نظر بديد
نام (Name):

پست الکترونيک (Email):

 آدرس سايت (Webpage):

نظرات (Comments):

 
 اطلاعات مرا به خاطر بسپار
Save my information
Ø Archive Page ×

    Mohammadreza Shajarian    Window    Tehran    Trainer   
Nostalgia    Marzieh Boroumand    Siosepol    شادی و شادمانی پس از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی    hassan rouhani   

Ø صفحه بايگانی ×
 
Powered by Movable Type 3.2 - Hosted by GARDOON